ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Aytekin Durmaz ! Soyadı Gibi

Aytekin Durmaz ! Soyadı Gibi
Aytekin Durmaz ! Soyadı Gibi
Bu Habere Oy Verin!

          Balıkesirli hakemimiz Aytekin DURMAZ 2. defa Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri derneği yönetim kuruluna seçildi .

402602_10150557850493961_2102181363_n1

Türkiye de hakemlik yapan hakem ve gözlemciler Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri derneği üyeleridir . Her ilde bulunan genel merkezin şubeleri 3 yıllığına göreve gelirler ve üyelerine hizmet ederler. 03 nisan 2015 tarihinde yapılan olağan genel kurulda Abdurrahman Arıcı başkanlığında kurulan genel merkez yönetiminde Balıkesir li hakemimiz Aytekin DURMAZ 2. defa yönetim kuruluna seçildi . İki bölgede toplam 14 ilin sorumluluğunu üstlendi.

İki gün süren futbol turnuvasına A grubunda Yalova, Bilecik. Bursa ve Edirne B grubunda Balıkesir Çanakkale, Eskişehir ve Kütahya dernek şubelerinin takımları katıldı .Ayvalığın  Küçükköy ve Altınova statlarında oynanan müsabakalar çekişmeli ve zevkliydi. Maçlara A grubundan katılan Bursa rakipleri Bilecik i 5-1 Yalova yı 2-0 ve Edirne yi 3-2 yenerek  9 puanla şampiyon oldu. Turnuvanın 2. moncler outlet sale liğini  6 puanla Yalova ,üçüncülüğü 5 puanla Çanakkale takımı elde etti.

Yapılan maçların ve yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenen tekne gezisi çok güzel görüntülere sahne oldu ve yıl boyunca eleştirilen hakemler Müzik eşliğinde gönüllerince aileleriyle eğlendiler. Ayvalığa özgü papalina balığının ikram edildiği tekne gezisinde diğer ikramlarında yapılmasından sonra düzenlenen törende Ayvalığa gelerek müsabakalara katılan ev sahibi Balıkesir dışındaki 7 dernek şube başkanlarıyla turnuva ve organizenin yapılmasında emeği geçenlere plaketler verildi.

Karşılaşmalar sonunda 3. olan Çanakkale takımına kupasını Balıkesir İl hakem Kurulu başkanı  Gültekin Durmaz İkinci olan Yalova takımına kupasını Balıkesir şube başkanı Mehmet Özkan ,Turnuvanın şampiyonu  olan Bursa takımına da kupasını Türkiye Faal Futbol hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim kurulu üyesi ve 2. bölge sorumlusu Aytekin Durmaz taktim etti.

Aytekin Durmaz yaptığı konuşmada bu tür etkinliklerin birlik beraberliği pekiştirdiğini,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha