ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Çok Seviliyor !

Çok Seviliyor !
Çok Seviliyor !
Bu Habere Oy Verin!

2014 Yerel seçimlerinde MHP den Balya Belediye Başkanı seçilen Osman Kılıç Balya halkı tarafından çok seviliyor. Balıkesir de MHP den seçilen tek Belediye Başkanı olan genç başkan köylülerin, esnafın, arasından ayrılmıyor. Güler yüzü, cana yakınlığı ve sempatisiyle herkesin ilgi odağı oluyor.
Balya’ya hizmet konusunda çok aktif çalışmalar yapan, gençliği ve enerjisini kullanan genç başkan ın sloganı ise “İşimizde Balya, gücümüzde Balya”. Bir ara basında yer alan Ak partiye mi geçiyor söylentilerini yalanlayarak, İyi bir milliyetçi olduğunu, halkının kendisini Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında seçtiğini, bu teveccühe sadık kalacağını söylüyor. Sadece seçim zamanı değil her zaman milletinin yanında olduğunu, kendisinin de halkın arasından geldiğini söylüyor.
Geçtiğimiz gün pazarda halkın arasına giren Osman başkan pazarda satıcılık yapan abisin tezgahına geçip satış yaptı, vatandaşlarla sohbet etti. Abisi için abi değil babam gibi cümlelerini kullandı.
Dün başlayan Orhanlar mahallesindeki panayır’a Balıkesirli sanatçı Ali Çakar’ı getirerek milliyetçiliğini bir kez daha gösterdi. Ali Çakar ise panayır açılışında Balyalıları türküleri ile coşturdu. Panayır 3 gün boyunca devam edecek.

1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha