ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Haluk Dikbaş

Haluk Dikbaş
Haluk Dikbaş
Bu Habere Oy Verin!

Başakşehir Belediyesinde başarılı bir Balıkesirli Başkan yardımcısı. Sorumlu olduğu Kültür ve sosyal işlerde başarılı çalışmaları ile hem Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ın, hem de halkın takdirini kazanıyor. 2 dönemdir görevine devam ediyor.

Balıkesir’in Edremit ilçesinin Zeytinli köyünde doğdu Haluk Başkan. İlkokulu Zeytinli köyünde, ortaokul ve lise eğitimini Savaştepe Öğretmen Lisesinde, yüksek öğrenimini Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladı.

1994 yılında Rize’nin Ardeşen ilçesi Güneyköy İlköğretim Okulu’nda öğretmenliğe başladı. Ardeşen Büyükmahalle İlköğretim Okulu’nda 3,5 yıl müdür olarak çalıştı. 1999 yılında Küçükçekmece Orhan Saral İlköğretim Okulu’na tayin olarak 2002 yılında müdür yardımcısı, 2004 yılında  müdür başyardımcısı, 2004 yılının sonundan itibaren Başakşehir Cahit Zarifoğlu İlköğretim Okulunda müdür yardımcısı olarak görevini sürdürdü.  2009 yılında Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görevlendirildi.

Untitled-2

30. 10. 2009 tarihinde kurumlar arası geçişle Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevine getirilen  Haluk DİKBAŞ 19.10.2010 tarihinde Başkan Yardımcısı  olarak atanmıştır. 2014 yerel seçimlerinden sonra Ak partinin Belediyeyi kazanması sonucu görevine Kültür ve sosyal işlerden sorumlu Başkan yardımcısı olarak devam etmektedir.
Haluk Dikbaş İstanbul Balıkesirliler Derneği kuruluş kongresinde 1 dönem yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Dikbaş evli ve 3 çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha