ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Kutuplaştırıcı Paylaşım

Kutuplaştırıcı Paylaşım
Kutuplaştırıcı Paylaşım
Bu Habere Oy Verin!

Milliyetçi Hareket Partisinden 2 dönem Balıkesir milletvekilliği yapan ve bu seçimlerde aday sıralamasına giremeyen Ahmet Duran Bulut un sosyal medyadan yaptığı paylaşım çok tartışma getirecek gibi görünüyor.

A.Duran Bulut Sosyal medya dan yaptığı yazılı açıklamada kendisine arkadaşlık teklifi gönderenlerin önce profilini incelediğini, eğer profilini beğenmez, başka partiye mensup olduğunu anlar ise teklifi onaylamadığını belirtti. Üstüne üstelik yaptığı bu davranışların doğru olduğunu savunarak tekrar sosyal medyada “ben gelen teklife şu cevabı verdim” demesi , altına yapılan yorumlarda büyük tepki topladı.
A.Duran Bulut un paylaşımı şu şekilde
AKP RESIM VE AMBLEMLERİNDEN OLUŞAN PROFILE SAHIP OLUP ,EKLEMEMI ISTEYEN KİŞİYE VERDIĞIM CEVABI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM
Ahmet Duran Bulut
Ben hırsızları , Hırsızlara yataklık edenleri, pkk ile masaya oturup ecdadın sarayını kirletenleri, Türklükten rahatsız olanları , Müslüman görünüp ülkeyi kilise evlerle donatan münafıkları , Barzani’ye kardeş diyenleri , askerime kumpas kuranları sevmiyorum .askerin başını çuvalla dolaştıranlara , düşürülen Uçakların, vurulan mavi marmara ın Hesabını soramayanlara karşıyım .
Bu zihniyeti savunan kişileri eklemiyorum , çünkü bunun müsebbibi Erdoğan ve avanesine haklarımı helal etmiyorum . bunlara karşı mücadele eden bir Türk’üm ben.
Profilinizi hiç beğenmedim ve sizi eklemiyorum

İki dönem milletvekilliği yapmış birinin bu ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı ve tek fikir zihniyeti tartışmaları da beraberinde getirdi, “herkes sadece kendi tuttuğu partinin mensupları ilemi arkadaş olmalı, tek düşünce ,tek tip insanmı olmalı Türkiyede” gibi tepkiler almasına sebep oldu.
Özellikler Gökçen Kabay isimli vatandaşIN yorumu ilginçti; “Sayın vekilim Ahmet Duran Bulut iyi güzel yazmışsınız da genel başkanınız ”BAHÇELİ”de sizinle aynı fikirde mi acaba…?Çok manidar AKP ile koalisyon yaptığınız takdirde bu düşünceleriniz nasıl devam edecek…yoksa sizde mi güne uydum diyeceksiniz…” diye cevap verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha