ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Olcan Beşiktaşamı Gidiyor?

Olcan Beşiktaşamı Gidiyor?
Olcan Beşiktaşamı Gidiyor?
Bu Habere Oy Verin!

Galatasaray Gökhan Töre için 12 milyon Euro isteyen Beşiktaş’a Olcan Adın’la birlikte tam 3 milyon Euro teklif etti. Görüşmelerin tüm hızıyla sürdüğü öne sürüldü.

Galatasaray ile Beşiktaş arasında transferde gizli bir pazarlığın sürdüğünü Takvim ortaya çıkardı. Bir süredir Galatasaray Gökhan Töre’yle, Beşiktaş da Olcan Adın’la yakından ilgilenirken iki taraf da birbirine resmi bir teklif yapmamıştı. Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin “Gökhan Töre’yi 12 milyon Euro’dan aşağı vermeyiz” açıklamasının ardındanSarı-Kırmızılı yöneticilerin Beşiktaş’a ilk kez resmi teklif yaptıkları ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Beşiktaş’ın istediği Olcan Adın’ı da bu transferde ön plana çıkararakGökhan’ın bonservisi karşısında 3 milyon Euro ve Olcan Adın’ı teklif ettikleri öğrenildi.Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi yapılan bu teklife yanıt vermediği ve bir durum değerlendirmesinden sonra cevap vereceklerini ilettiği saptandı.

GÖKHAN TÖRE’NİN TALİPLERİ ÇOK

BEŞİKTAŞ’ ta parasını alamadığı için geçen sezon kazan kaldıran Gökhan Töre’nin G.Saraydışında da talibinin olduğu ortaya çıktı. İspanyol kulüplerinden A.Madrid’in de Siyah- Beyazlı futbolcuyu çok istediği öğrenildi. İspanyol kulübünün bir süredir Gökhan Töre’yi takibe aldığı ve tam not verdiği saptandı. Rus kulüplerinin de Gökhan’ı istediği belirlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha