ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Sahip Çıkıyorlar

Sahip Çıkıyorlar
Sahip Çıkıyorlar
Bu Habere Oy Verin!

Ankara Balıkesirliler Derneği Servet Camgöz’ ün başkanlığa gelmesiyle “dernekçilik nasıl yapılır” sorusuna en güzel cevapları uygulamaları ve çalışmalarıyla cevap veriyor.

Dernek , hiçbir siyasi, ideolojik ve kurum gözetmeksizin her kesim ve kişilerle sürekli irtibat halinde. Ankara ya gelen her Balıkesirlinin evi ve uğrak yeri haline geldi. En önemli çalışmaları arasında Ankara ya okumaya gelen öğrencilerin “her şeyi” olması.
Genelde başka amaçlar için kullanılan ve tabela derneğinden öteye gidemeyen binlerce derneğin aksine Ankara Balıkesirliler Derneği kültürel, tanıtım,sosyal çalışmaların yanı sıra derneği daha sosyal hale getirmek için çalmadık kapı, konuşulmadık kişi bırakmayan Servet başkan ve yönetim kurulu üyeleri Dernekçiliğe en güzel örnek konumundalar. Hiçbir ideoloji ve siyasi görüşü ayırt etmeden tüm kurum ve kişilerle iyi ilişkiler içinde olması, ortak nokta olan “Balıkesir ve Balıkesirliler” çatısı altında toplayabilmesi Servet Camgöz ve ekibinin başarısının en büyük etkenlerinden biri.
Yapılan çalışmalar neticesinde oluşan tablolardan birini Ankara da okuyan Meltem Yaren isimli yeni mezun bir öğrencimizin sosyal medyada yayınladığı yazı daha iyi anlatıyor.

Untitled-2 “Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba! Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bu sene mezun olacak arkadaşlarımızın bazılarıyla dernekte toplandık, mezuniyetimizi kutladık. Bende hem bir teşekkür hem de bir veda yazısı yazarak hislerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Ankara Balıkesirliler Derneği bana çok yakın arkadaşlıklar, başım ne zaman sıkışsa arayabileceğim ağabeyler ablalar kazandırdı. Derneğe her gittiğim de hiç yabancılık çekmediğim, güler yüzlü samimi insanlar karşıladı beni. Bir anne bir baba gibi sıkıntım olup olmadığıyla ilgilendiler, problemlerime çözüm üretmeye çalıştılar her zaman. Öğrencilik hayatıma dair unutulmayacak hatıralar edindim Ankara Balıkesirliler Derneği benim için Ankara da her sıkıldığımda uğrayabileceğim bir kapı hatta ev haline geldi.
Bize bu ortamı sağlayarak her sıkıntımıza çözüm bulmaya çalışan dernek başkanımız Servet Camgöz’e, her zaman yanımızda olan Yönetim kurulu üyelerimize, özellikle Banu ablaya her öğrenci buluşmasında aradığımız ve bizi asla geri çevirmeyerek o güzel pastaları börekleri yapan Ayfer Deniz Özgür abla ve Aynur Derya Özgür ablaya, halk oyunları çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan, bize bir arkadaş, bir abi olan Levent Karabeyli abiye ,derneğin her işine koşturan, bizi hep güler yüzle karşılayan Necip amcaya ve daha bir sürü ismini sayamadığım herkese çok teşekür ederim.
Ankara dan ayrılacak olmak beni bu kadar üzemezdi bütün bu insanları tanımasaydım eğer. Arkadaşlar bu dernek bizim, bu dernek hepimizin. Zamanı geldiğinde bu bayrağı sizler,bizler devralacağız. Bu sebepten ötürü, hepinizi dernekte görmeyi umut ediyorum. HOŞÇAKALIN..”

Untitled-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SADRİ KÖSERİ dedi ki:

    Kendilerini tebrik ve takip ediyoruz.. Darısı bize inşallah..

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha