ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Sosyete Balıkçısı

Sosyete Balıkçısı
Sosyete Balıkçısı
Bu Habere Oy Verin!

Untitled-11

 

Bağdat caddesinde bir Ayvalıklı şef!

Untitled-1Kadıköy ün en önemli yerlerinden biri olan Bağdat caddesinde İstanbul’un en meşhur Balık restoranlarının birini Balıkesirliler işletiyor. Ayvalık ve egenin lezzetlerini İstanbul sosyetesine sunuyor. Kendisi gibi Balıkesirli Murat Gülarslan ile birlikte işlettikleri restoranın aynı zamanda mutfağı ile bizzat kendisi ilgileniyor.

İş, sanat ve siyaset dünyasının ünlülerinin uğrak yeri haline gelen mekan hizmete girmesinin üzerinden 1 yıl gibi kısa bir zaman geçmesine rağmen büyük ilgi görüyor. Damak tadına ve kaliteye büyük özen gösterilen işletmede balıklar bizzat İsmail şef tarafından özel olarak seçiliyor ve müşteriye sunuluyor.

Sık sık Ayvalık a gidip ege otları, organik zeytinyağı ve deniz mahsulleri ile bizzat ilgileniyor. Yunanistan a geçip özel peynirlerden getiriyor. Banu Alkan, Cem Yılmaz, Fatih Portakal gibi daha birçok sanatçının da vazgeçilmezi arasına giren Balık restoranında en gözde yiyecek tuzda balık olarak öne çıkıyor.
Mütevazi kişiliği ve güleryüzü ile artı bir kişiliğe sahip olan İsmail şef Balıkesirspor un sıkı takipçilerinden. Boş zamanlarında Balıkesirli dostları ile bir araya gelmeyi çok seviyor. Özellikle hemşerilerine olan cömertliği ve desteği ile de bilinen İsmail şef geçen yıl İstanbul da okuyan Balıkesirli öğrencilere düzenlenen piknikte katkısının büyük olduğu bilinenler arasında..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha