ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Susurluk Spor’a Başkan Seçildi

Susurluk Spor’a Başkan Seçildi
Susurluk Spor’a Başkan Seçildi
Bu Habere Oy Verin!

Susurlukspor Kulübü genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurul sonunda Kulüp tarihinde ilk defa kadın başkana sahip oldu.

144 üyesi bulunan 40 yıllık spor kulübü yönetici bulmaya zorlanırken Genç Susurluk’lular kulübe sahip çıktılar. Kulüp üyeleri ilk toplantıda yeterli üye sayısını tamamlanamadığın dan 4 Haziran 2015 tarihinde 25 üyenin katılımı ve Genel kurula yeni üye olarak kayıt olan 18 üye de dahil olunca 43 üyenin katılımı ile olağan Genel Kurul gerçekleşti. Divan başkanlığına Ahmet KARADUMAN, yazmanlığa Oktay UÇAK ve katipliğe Rıdvan KARACA oy birliği ile seçilerek Divan kurulu oluşturuldu.
2009 Yılında sahipsiz kalan Susurluk Spor yönetimini alan İlker KURT başkanlığındaki ekip altı yıldır aynı yönetim ile Susurluk sporu başarı ile yöneterek bu seviyeye getirdiklerini belirtti. Futbol,Güreş,Voleybol,Karete,Judo,Basktebol,Branşlarında toplam 450 lisanslı ve 300 lisansız sporcu olmak üzere 750 çocuğun Susurluk’ta spor yapmasını sağladıklarını söyleyen İlker KURT görevi bırakacaklarını söyledi.
Yeni Yönetim şu isimlerden oluştu; Tarık ŞİLENER, Cengiz ÖZSOY, Emrah DİKMEN, Sadi ŞAHİN, İrfan AYYILDIZ, Ercüment BÖLÜKOĞLU ve Oylum Duygu ÇAPRAZ ‘dan oluştu . Görev bölümünü yeni yönetim bilahare yaparak basına açıklama yapacaklardır.
Susurluk Sporun gelir kaynakları olmadığı için maddi yönden sıkıntıların yaşandığı yıllık yüz elli bin tl yakın masraf olduğu yeni yönetimin sponsor bulmadığı taktirde zor günlerin beklediği ama Susurluk esnafına güvendiklerini halkın desteğini alarak Susurluk’lu gençlerin spor yapmalarını devam ettireceklerini altı dalda eksiksiz olarak tam kadro ilerleyeceklerini belirttiler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha