ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Türkiye’de Bir İlk Mi ?

Türkiye’de Bir İlk Mi ?
Türkiye’de Bir İlk Mi ?
Bu Habere Oy Verin!

Bir Büyükşehir Belediye Başkanı 2000 (ikibin) davetliyi tek tek kapıda karşıladı.

Genelde alıştığımız davetlere icabet edilir, en son idareciler teşrif eder protokol masasına oturur zamanı gelince kürsüye çıkar ve konuşmasını yapar. Balıkesir Belediye Başkanı A. Edip Uğur bunun tersine bir davranış sergileyerek yeni bir akım başlattı. 

24 Haziran 2015 akşamı Balıkesir’de çok geniş katılımlı bir iftar daveti veren AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un sayıları 2000’e yaklaşan misafirlerini Genel sekreteri Osman Yenidoğan’ı da yanına alarak kapıda karşılaması, tek tek ellerini sıkıp ‘Hoş geldiniz’ demeleri gerçekten çok büyük bir incelik örneği idi.. Daha sonra masaları da dolaşan Büyükşehir Başkanı tüm davetlilerin hatrını sordu. Ayrıca salon organizasyonu ile menü ve servis çok iyi idi.

Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur un bu davranışının diğer tüm yöneticilere örnek olması gerektiğini söyleyen davetliler önceleri davet edildikleri yerlerde davet sahibini ancak kürsüde gördüklerini bu davranışın bir başlangıç olmasını arzu ettiklerini söylediler.

Untitled-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha