ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

AKILLI OTOPARKLAR GELİYOR

AKILLI OTOPARKLAR GELİYOR
AKILLI OTOPARKLAR GELİYOR
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir merkezdeki katlı otoparkların yeniden yapılarak kayar otopark haline dönüştürülecek.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur yaptığı açıklamada araçların yeni sistemle kendi kendine park edeceğini söyledi. Uğur “ sistemde araç sürücüsü otoparka geliyor, kartını gösteriyor ve aracı 1 dakika içinde park ediliyor” dedi.
Balıkesir merkezdeki katlı otoparkların yeniden yapılandırılarak kayar otopark haline dönüştüreleceğini belirten Uğur,araçların yeni sistemle kendi kendine park edeceğini söyledi.
Yeni otoparklarla ilgili sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlunu bilgilendiren Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur açıklamasına şöyle devam etti. “Biz Büyükşehir olarak eski yapılmış otoparkları kayar otopark haline getireceğiz. İnsanlar arabasını getirip bırakacak, sistem arabayı otomatik park edecek. Yalnız 1 kişi çalışacak, oda gişe memuru olacak. Mevcut otoparkları yıkarak yerlerine kayar otoparklar yapacağız. Merkezdeki 1 ve 2 nolu otoparkları yıkarak bu sisteme geçireceğiz. Paket istifler gibi arabalar park edilecek. Araçlar sıcaktan, soğuktan etkilenmeyecek, ayrıca hırsızlık gibi bir sorunda ortadan kalkmış olacak.Çok modern otoparklar yapacağız, bunun tekliflerini almaya başladık. İstanbulda da bu tarz otoparklar gündeme geldi ancak geçiş yapılamadı” dedi.

 

  wholesale moncler outlet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha