ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Akın Takipte !!!

Akın Takipte !!!
Akın Takipte !!!
Bu Habere Oy Verin!

CHP milletvekili Ahmet Akın Gönen Devlet hastanesini ziyaret ederek, tedavi gören hemşerilerine “acil şifa” dileğinde bulundu.

 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Gönen Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, tedavi gören hemşerilerine “acil şifa” dileğinde bulundu.

Akın, gece saatlerinde gittiği hastanede, hastane personeli ile hasta yakınlarında da “Hayırlı Ramazanlar” dileğinde bulunarak, çalışmaları yerinde takip etti. Hastane personeline herhangi bir sıkıntıları ya da ihtiyaçları olup olmadığını soran Akın, “Hastanemiz yeni yapılmasına karşın çok sayıda eksiği bulunuyor. Asansörleri çalışmıyor. bazı bölümlerinde henüz elektrik yok”  şeklinde tepkisini dile getirdi. Hastane binası inşa edilmesiyle işlerin bitmediğini vurgulayan Akın, “Bina tamam ama asansörleri çalışmıyor. Nasıl olacak bu iş? Hastalar merdivenlerden mi taşınacak? Sağlık ve eğitimi ilgilendiren işler böyle çalakalem yapılır mı? Yıllardır hizmet bu ülkede ‘kervan yolda düzülür’ mantığıyla veriliyor” diye konuştu.

Sağlık hizmetlerine ilişkin aksaklıkları yakından takip edeceğini ifade eden Akın, “Hastaneleri tek tek dolaşacağım. Eksiklerini yerinde tespit edeceğim. Hastanelere ilişkin sıkıntıları TBMM’ye taşıyacağım. wholesale moncler outlet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SADRİ KÖSERİ dedi ki:

    Özellikle geceleri mesai saati sonrası değişik hastanelerde vatandaş gibi acil servislere gitsin ve muayene olsun bakalım nelerle karşılaşacak..

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha