ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

CHP ‘Lİ TÜM’DEN MÜEZZİNOĞLU’NA CEVAP!

CHP ‘Lİ TÜM’DEN MÜEZZİNOĞLU’NA CEVAP!
CHP ‘Lİ TÜM’DEN MÜEZZİNOĞLU’NA CEVAP!
Bu Habere Oy Verin!

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Balıkesir’de hastane inşaatını ziyaret ederken CHP’ye yüklenen ve çeşitli eleştirilerde bulunan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na cevap olarak yazılı bir açıklama yaptı.
Mehmet Tüm; “AK parti yapar insanlar ölür, AK parti yapar hastanelerde kalite düşer, AK parti yapar doktorlar öldürülür! Eğer yaptıklarınız bu ise, lütfen durun artık yapmayın!”

 
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Balıkesir’de yapımı devam eden 800 Yataklı Şehir Hastanesi´ne ziyarette bulundu.  Müezzinoğlu’nun bu ziyaretinde CHP’ye yönelik eleştirilerine CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ’den cevap geldi.

 

 

Mehmet Tüm, Müezzinoğlu’nun açıklamalarına cevap olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

“Manisa’da 15 işçinin iş cinayetine kurban gittiği bir günde, moncler sale hat 2 hastanelerin ticaret mantığıyla yönetildiği, doktorların, sağlık çalışanlarının şiddete uğradığı, hastanelerde insanların tedavi edilemediği, bir dönemde Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun açıklamaları “görünen köy kılavuz istemez” deyimini hatırlatıyor.
AK parti yapar insanlar ölür, AK parti yapar hastanelerde kalite düşer, AK parti yapar doktorlar öldürülür! Eğer yaptıklarınız bu ise, lütfen durun artık yapmayın!
7 Haziran’dan sonra halk iradesi AKP’nin 13 yıllın esaretine son vermek istediğini ortaya koymuştur. Bu iradenin üstüne söz söylemek, partimizin koalisyon kurma ve ülkenin geleceğine sahip çıkma adına yaptığı girişimleri görmezden gelmektir.
Seçim sonrası halkın geleceği adına çabalayan tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir.
Halkımız büyük modernlikler değil içi dolu hizmet istemektedir!
Halkın vergileriyle yapılan hizmetlerden siyasi rant sağlamak etik değildir!
Türkiye’yi yönetme yükünü AK partinin üzerinde olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, < bilmelidir ki bizler Türkiye’yi yönetmeyi yük görmeyiz, hak görürüz! Halk   “yönetmeyi yük görenlerden”  yetkiyi alarak cevabını vermiştir. Sayın Müezzinoğlu seçimlerden sonra diğer partilerin kavgaya başladığını, hükümeti kuramadıklarını söylemiş. Hükümet’i kurma sorumluluğunu taşıyan ve bunun için en büyük çabayı gösteren genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğludur.     AKP içerisindeki bölünmeler, Yolsuzluk iddiaları, Milyonluk iftarlar, İşçi ölümleri, Sağlıkta ticarileşme… Ve daha sayamadığımız niceleri… AKP’nin büyük kavgasının bu halkla olduğunu göstermiştir. Muhalefetten şikâyet eden Sayın bakanımızı önümüzdeki dönemde muhalefette görmeyi çok isteriz. CHP’nin Türkiye’nin geleceği için en doğrusunu yapacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın! Biz ülkemizi bu esarete bu karanlığa mahkûm etmeyeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha