ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DAHA GÜZEL BİR ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

DAHA GÜZEL BİR ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ
DAHA GÜZEL BİR ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Bu Habere Oy Verin!

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi. Daha güzel bir Altıeylül için çalıştıklarını belirten başkan merkezde ve kırsalda yapılan çalışmaları incelemeye devam edeceğini söyledi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, şimdiye kadar 60 km’lik bordür boyama işlemini gerçekleştiren ve çalışmalara devam eden Fen İşleri ekiplerinin 2. Gündoğan Mahallesindeki çalışmasını yerinde inceledi. Beraberinde Teknik İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk ve Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile yaptığı incelemelerde ekiplerden bilgi alan Başkan Kafaoğlu daha yaşanabilir, pırıl pırıl, daha temiz bir Altıeylül için çalıştıklarını belirtti. Kafaoğlu “Şimdiye kadar hiç boyanmayan cadde ve sokaklarda boyama işlemine devam ediyoruz. Problemsiz ve sorunsuz yerleri yeşil alan olarak halkımızın kullanımına sunuyoruz. Kenar mahallelerde oturmak istemiyoruz diyen vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmeye çalışıyoruz. Sadece şehir merkezini değil, kırsalı da aynı yaşam kalitesine getirmeye çalışıyoruz. Henüz 16 aylık bir belediyeyiz; her gün hizmetlerin üzerine bir yenisini koyarak çalışmalara devam ediyoruz” dedi.

Akasyalar Altında Dinlenilecek

Vatandaşlardan gelen bir istek üzerine, 2. Gündoğan Mahallesi Aydın Sokakta atıl durumdaki boş alanın dinlenme parkı olarak değerlendirilmesi talebi yerine getirildi. Park alanında akasya ağaçlarının çoğunlukta olması sebebiyle Akasya Parkı adı verilen yerdeki çalışmaları inceleyen Başkan Kafaoğlu sokak sakinlerinin memnuniyetiyle karşılaştı. Başkanın verdiği sözü tutmasından dolayı oldukça memnun olduklarını dile getiren sokak sakinleri bu güzel hizmetten dolayı teşekkür ettiler. Yapılan çalışmaların vatandaşın mutluluğu için olduğunu söyleyen Başkan Zekai Kafaoğlu ise “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları gözlemlemek için buradayız. Aydın Sokak’taki bu atıl alanda park çalışmalarımız devam ediyor. Çevreye duyarlı bir belediyecilik dedik, insanların doğduğu büyüdüğü, yaşadığı mahallelerde yaşam seviyesini artırmak istiyoruz. Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekibimiz oldukça deneyimli. Yaz aylarında vatandaşımızın bir an önce bu parktan yararlanması için çabalıyoruz. Vatandaşımızın yapılan işlerden dolayı mutlu olduğunu görünce biz daha da şevkle çalışıyoruz” dedi.

2. Gündoğan Mahallesi Muhtarı Nihat Emer de, yıllardır hiç el sürülmeyen mahallenin köhneleşmiş yapısının değiştiğini, Altıeylül Belediyesi’nin hizmetleriyle yeni ve daha güzel bir mahalle haline geldiklerini dile getirerek tüm mahalle halkı adına teşekkür etti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha