ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Hizmette Sınır Tanımıyor

Hizmette Sınır Tanımıyor
Hizmette Sınır Tanımıyor
Bu Habere Oy Verin!

Karesili çocuklar, bu yıl yaz tatillerini havuzlarda geçirecek.

Karesi Belediyesinin başarılı Belediye Başkanı Yücel Yılmaz çocukları mutlu görmenin kendisini de çok mutlu edeceğini söyleyerek “Havuzlar mahalleye, çocuklar havuza” sloganıyla portatif yüzme havuzlarını Sevinç Kurşun İlkokulu ve Ali Hikmet Paşa İlkokulu’na kurduklarını ifade etti. Karesi’de yüzme bilmeyen çocuğun kalmamasını hedeflediklerini dile getiren Başkan Yılmaz, “Yaşama hedeflerimizden birisi çocuklardır. Çocukların mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmaları Türkiye’nin geleceği demektir, onların mutlu, sağlıklı büyümesi ülkemizin gücü demektir” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla “Havuzlar mahalleye, çocuklar havuza” projesi başlatan Karesi Belediyesi, 1. Sakarya Mahallesi’nde bulunan Sevinç Kurşun İlkokulu ile Ali Hikmet Paşa Mahallesi’ndeki Ali Hikmet Paşa İlkokulu’na portatif yüzme havuzları kuruldu.

Öğrencilerin hem eğlenmelerini hem de belirli sportif aktivitelerini yaşıtlarıyla birlikte yapma imkanı sağlayacak olan proje kapsamında Salı gününden itibaren kayıtlar alınmaya başlandı. Kayıt yaptıran öğrenciler, birer aylık süreçler halinde havuzlardan ücretsiz olarak yararlanacak. Kayıtların alınmasının ardından 3 ayrı grup oluşturulacak. Salı-Perşembe, Çarşamba-Cumartesi, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün, sabahçı ve öğlenci olacak şekilde, ücretsiz olarak havuzlardan faydalanacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha