ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KÖPEK ATAKAN’I PARÇALADI!

KÖPEK ATAKAN’I PARÇALADI!
KÖPEK ATAKAN’I PARÇALADI!
Bu Habere Oy Verin!

Altınoluk ta tatil yapan 12 yaşındaki Atakan ı köpek parçaladı. Ağır yaralanan Atakan ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

 

Altınoluk a tatil için gelen Atakan Zeki Erden isimli çocuğu İsmi öğrenilemeyen bir ailenin beslediği Amarok cinsi corc isimli köpek ağır yaraladı. Çocuğa saldıran köpek kafasını ve yüzünü parçaladı. Yakınları tarafından önce Edremit Devlet hastanesi ne kaldırılan ve ilk müdahalesi yapıldı, kafasına ve yüzüne onlarca dikiş atılan Atakan daha sonra Balıkesir Atatürk Devlet hastanesine sevk edildi. Burada gerekli tedavileri yapıldıktan sonra İstanbul a götürüldü. Çocuğa saldıran ve ağır yaralayan köpek Belediyenin barınağında karantinaya alındı.

zb

 

Çevre sakinleri tarafından yoğun tepki alan olayda tatil yörelerinde tatilci sayısı kadar sokak köpeği olduğunu, köpeklerin gruplar halinde sokaklarda başıboş dolaştığını ve çoğu zamanda insanlara saldırdıklarını söylediler. Saldıran köpeğin daha öncede insanlara saldırdığını sahibini defalarca uyardıklarını hatta imza toplayıp yetkililere teslim ettikleri halde hiçbir işlemin yapılmadığını söylediler. Büyükşehir Belediyesinin ve Edremit Belediyesinin mutlaka bu soruna çözüm bulmaları gerektiğini sahipli olan köpeklere de bir çözüm bulunmasını istediler. moncler sale hat 2 Hayvan severlere de tepki gösteren çevre sakinleri, onlara lafta sahip çıktıklarını ama icraat konusunda hiç bir çalışma içinde olmadıklarını böyle sonuçlar meydana geldiğinde hiçbir hayvan severin ortada gözükmediğini belirttiler.

ss

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha