ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ÖRNEK BELEDİYE BAŞKANI

ÖRNEK BELEDİYE BAŞKANI
ÖRNEK BELEDİYE BAŞKANI
Bu Habere Oy Verin!

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ın , karizması, çalışkanlığı ve icraatleri ile Balıkesir belediyeleri içinde yıldızı parlıyor. Henüz 1 yılı aşkın bir süredir yeni bir belediye olmasına rağmen “Karesi Belediyesi”nin adını her alanda yaptığı isabetli çalışmalarla duyurdu ve duyurmaya devam ediyor.

 

Yöneticilik ten gelmesinin avantajını çok iyi kullanan Yücel Yılmaz duruşu, hitabeti, kime nasıl davranacağı konusundaki tavrı ve bitmek bilmeyen enejisi ile akıllı planları uygulamaya geçirerek herkesin ilgisini çekiyor. Sosyal,kültürel çalışmalarla planlama sürecini çok iyi idare eden ve gelecekte başarılı çalışmalarla Karesi Belediyesini marka şehir yapacağının işaretlerini veren başkan planlama sürecinin tamamlandığını atık uygulama zamanının geldiğini söylüyor.

 

Büyükşehir olması sebebiyle köylerin de mahalle statüsüne alınması ile ilçe sınırları içinde bulunan köyleri kasaba haline getiriyor. Can çekişen Kurtdere güreşlerini tekrar hayata bağlayan ve adını duyuran Yücel başkan Ata sporlarını da canladırma adına önemli adımlar attı.

 

Ramazan ayında gündüz Belediye nin işlerini takip eden, akşam sahura kadar alanlarda sürekli dolaşıp halkın arasında olan Yücel Yılmaz Belediyeciliği kısaca şu sözlerle izah etti.” Belediye hayatın ta kendisidir. Belediye çalışırsa etrafta ağaçlar yeşillikler görürsünüz. Belediye çalışırsa yollarda Çamura basmazsınız, belediye çalışırsa çocuklarımız parklarda oylarlar. Belediye çalışırsa temiz sokaklarımız olur. Belediye çalışırsa güven içerisinde yaşarsınız.
Şu mübarek Ramazan’ı Şerif Ayında Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. “
Bu çalışmaları devam ettirmesi halinde önümüzdeki dönem için şimdiden Büyükşehir Belediye Başkanı adayları arasında gösteriliyor  kamuoyunda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha