ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

SALDIRILAR TESADÜF DEĞİL

SALDIRILAR TESADÜF DEĞİL
SALDIRILAR TESADÜF DEĞİL
Bu Habere Oy Verin!

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, partisinin Bandırma İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenledi. Ok, Şanlıurfa Suruç’ta 32 kişinin, Ceylanpınar ilçesinde ise 2 polis memurunun öldürülmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Terör örgütlerinin faaliyetleriyle kurulacak koalisyon hükümetini şekillendirilmeye çalışıldığını öne süren Ok “Bunlar tesadüfü olaylar değildir. Koalisyon görüşmelerinin başladığı zamana denk gelmesi bir tesadüf değildir. Milliyetçi Hareket Partisi asla günlük politikalarla iç ve dış mihrakların oyunlarına gelmeden Türk Milletinin hak ve hukukunu koruyamaya devam edecektir” dedi.

Terörün Her Türlüsünü Lanetliyoruz

Terörün her türlüsünü lanetlediklerini dile getiren Ok “Terör kimden gelirse gelsin kime yapılırsa yapılsın bunu şiddetle kınıyoruz. Ülkemizi bölmek isteyen emperyalist güçler uluslararası taşeron terör örgütlerini kullanarak maalesef her gün Türk Milletinin bağrına bir ateş düşürmektedirler ”şeklinde konuştu. İŞİD, PKK ve PYD’nin uluslararası emperyalist güçlerin taşeron kanlı terör örgütleri olduğunu dile getiren Ok “Yaşananlar PKK ve İŞİD’in özellikle Güneydoğu Anadolu’da alan hâkimiyeti kurma çabasıdır. Ülkeyi yöneten AK Parti hükümeti maalesef acziyet içerisinde ülkenin önemli bir bölümünü terör örgütlerinin boy gösterisi yaptığı bir alana haline dönüştürmüştür” dedi.

Tavşana Kaç Tazıya Tut Yapıyorlar

İŞİD ve PKK’nın kaynağı Ortadoğu’daki petrolü ele geçirmek isteyen uluslararası emperyalist güçler olduğunu öne süren Ok “Emperyalist güçler önce belli bölgeleri İŞİD’e işgal ettiriyor ardından da sözde koalisyon uçakları İŞİD’in ele geçirdiği yerler bombalıyor. Operasyonlar sonrasında zaafa uğratılmış olan yer yine uluslararası kanlı terör örgütü olan PYD tarafından ele geçirtiliyor. Her iki örgütte kanlı bir terör örgütü olmasına rağmen sanki PYD barışçıymış gibi allayıp pullayarak pazarlama çalışıyorlar. Türk milleti bu oyunları artık apaçık görmektedir. Her iki terör örgütünü lanetliyoruz. İŞİD’e terör örgütü PKK’ya terör örgütü diyemeyen siyasi uzantılarını da bu ikiyüzlülüklerinden dolayı nefretle kınıyoruz. Temennimiz başka acıların yaşanmamasıdır. İktidardan devletin otoritesini her yerde göstermesini bekliyoruz” ifadesini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha