ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Trilyonluk Vekillerimiz

Trilyonluk Vekillerimiz
Trilyonluk Vekillerimiz
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir milletvekillerinin Türkiye Büyük Millet Meclisine verdikleri mal bildirimlerinde mal varlıklarının trilyonu (milyon) aştığı dikkat çekti.

Balıkesir den milletvekili seçilen bazı milletvekillerimiz TBMM ye verdikleri mal bildirimlerini şeffaflık adı altında sosyal medyadan paylaştılar. Paylaşılan mal bildirim belgelerinde sahibi oldukları varlıkların değerleri milyonu aştığı görüldü. Balıkesir genelinde ortalama maaşların 1000 tl olduğu göz önünde bulundurulduğunda ortaya “maşallah” dedirten bir tablo çıkıyor.
Şimdi merak edilen ise trilyonluk vekillerimiz oy aldıkları halkın taleplerine bakış açıları nasıl olacak. İşsiz olan ve asgari ücretle geçinmeye çalışan ailelerin durumlarını ne derece anlayabilecek. Vekillikle beraber alacakları binlerce lira maaş, ücretsiz benzin, ücretsiz telefon konuşmalarını “temsil ettiğimiz halk asgari ücretle geçinmeye çalışıyor, biz bu haklarımızın işsiz olan ve geçim zorluğu çeken insanlarımıza dağıtılması yönünde vazgeçiyoruz” derlermi acaba! E sonuçta vekil olmadan önce bir gelirleri vardı, bu gelirler seçildikten sonrada gelmeye devam ediyor sonuçta…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha