ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ADAY ADAYLARINI HEYECAN SARDI!

ADAY ADAYLARINI HEYECAN SARDI!
ADAY ADAYLARINI HEYECAN SARDI!
Bu Habere Oy Verin!

Erken genel seçimin 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı açıklanmasından sonra aday adaylarında yeni bir heyecan başladı. MHP CHP ve Ak parti de aday listesin kendi adını göremeyen aday adayları tekrar günlük hayatlarına dönmüş bazıları ise seçim çalışmalarına bile katılmamıştı.

Bazı adayların yıllardır Balıkesir dışında ikamet etmesi ve tanınmaması oy oranlarının değişmesine neden olduğu söylenmişti.Erken seçim olasılığını ve bir sonraki seçim e olan inançlarını yitiren aday adayları şimdi hem pişman hemde acaba tekrar olabilirmi umudunu taşımaya başladılar. CHP den Ömür Mustafa Boyuer, Ak parti den Hilal Demirözer, MHP den ise Mehmet Duran en büyük umudu taşıyanlar arasında yer alıyor.Özellikle Ak parti aday adayı Hilal Demir Özer’in aday listesi açıklandıktan sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşım bir çok sevenini hem üzmüş hemde teselli vermişti.

CHP milletvekili sıralamasında ilk üç adayın Kuzey marmaradan çıkması ve merkez in yok sayılması parti içinde ciddi rahatsızlıklara neden olmuştu.

Balıkesir kamuoyu ve partililer isabetli seçimlerle oy oranlarında artış olabileceğini bu yüzden halkın nabzını iyi bilen, onlarla iç içe olan ve sorunlarına çözüm bulacak adayların belirlenmesini istiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha