ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

GELİNLİK İLE BROŞÜR İLGİ GÖRDÜ

GELİNLİK İLE BROŞÜR İLGİ GÖRDÜ
GELİNLİK İLE BROŞÜR İLGİ GÖRDÜ
Bu Habere Oy Verin!

Bandırma da gelinlik giyerek bir iş yerinin reklam broşürlerini dağıtan 19 yaşındaki Ümran Güzel 10 bin broşürü kısa sürede dağıttı.

İlginç teklifler aldığını söyleyen Ümran Güzel, “Broşür dağıtırken, ‘Hadİ gel evlenelim’ diyenler de oldu, oğlu ile evlenmemi isteyen teklifte bulunanlar da. Aldığım arkadaşlık tekliflerinin sayısını hatırlamıyorum.” dedi.

KISA SÜREDE BİTTİ

Bandırmada beyaz eşya ve mobilya satan bir iş yeri, evlenen çiftler için başlattığı kampanyayı, günde 250 TL verdiği gelinlik giyen Ümran Güzel isimli genç kız ile dağıttı. Ümran Güzel, kentin en işlek caddesi olan İnönü Caddesi’nde 10 bin broşürü birkaç saat içersinde dağıttı.Broşür dağıtırken aldığı ilginç teklifler karşısında şaşırdığını söyleyen

Ümran Güzel, “Broşür uzattığım kişilerden, ‘Gelinlik giydin nasıl olsa. Nikah dairesine gidelim’ diyen de oldu, ‘Hade gel evlenelim’ diyenler de. Oğlu ve torunu ile evlenmemi isteyenlerin sayısı da az değildi. Aldığım arkadaşlık tekliflerinin sayısını hatırlamıyorum.” dedi.

Bu tekliflerin bir çoğunu duymamazlıktan geldiğini söyleyen Ümran Güzel, normal kıyafet giymesi halinde 10 bin davetiyeyi bir günde bitirmesinin mümkün olmadığnı gelinlik giydiği için bu davetiyeleri kısa sürede dağıttığını açıkladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha