ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HÜKÜMETE YÜKLENDİ

HÜKÜMETE YÜKLENDİ
HÜKÜMETE YÜKLENDİ
Bu Habere Oy Verin!

7 bin Türk evladı IŞİD’e katılırken susanların, kendi yarattıkları canavar tarafından yenmeye başladığını söyleyen CHP Milletvekili Namık Havutça, iktidara çatarak “yaratılan IŞİD belası gencecik evlatlarımızı öldürmeye başlayınca, Avrupa da bastırınca, uçaklarla IŞİD ve PKK’yi vurmaya başladılar. Geç kaldılar!” dedi.

Al bayrağa sarılı gelen şehit cenazeleri ile ocakların sönüyor, analar ağlıyor ve son bir yıldan beri yaratılan canavar ülkemizin yüreğini yakıyor.

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, iç güvenlik yasasının şu anda yürürlükte olduğunu, yüzü kapalı, eli silahlı ve molotoflu teröristlerin vurulmamasının manidar olduğunu ifade etti. Milletvekili Havutça “Türkiye’den son bir yılda 7 bin evladımız IŞİD’e katıldı. Analar evlatlarının IŞİD tarafından kandırılıp götürüldüğünü haykırıyor. Şimdi yaratılan IŞİD belası gencecik evlatlarımızı öldürmeye başlayınca, Avrupa da bastırınca, uçaklarla IŞİD ve PKK’yi vurmaya başladılar. Geç kaldılar. Canavar bizim evlatlarımızı yemeye başladı” değerlendirmesinde bulundu.

“İÇ GÜVENLİĞE BİLE GEREK YOK!”

Yüzü kapalı, eli siyahlı ve molotof kokteyline sahip bulunan teröristleri zaten vurulabileceğini kaydeden Havutça “Bütün gevşeklik iktidardadır.

Teröristleri, terörü bitirmek için şu anda yürürlükte olan bir iç güvenlik yasası var. Kimden, neden korkuluyor?

Askerimiz, polisimiz öldürülüyor.

Polis sadece basınçlı su sıkıyor, gaz bombaları atıyor. İstanbul’un ortasında elleri silahlı yüzü örtülü caniler geziyor. Kimse ‘sen ne yapıyorsun?’ demiyor. Bu iktidar neden, niçin, yürürlükteki iç güvenlik yasasını uygulamıyor?” şeklinde konuşarak yakınmalarını dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha