ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

OTELDE FUHUŞ VE ŞANTAJ MI VAR?

OTELDE FUHUŞ VE ŞANTAJ MI VAR?
OTELDE FUHUŞ VE ŞANTAJ MI VAR?
Bu Habere Oy Verin!

Gönen Belediyesi’ne ait Yıldız Otel’de otel odasına kurulan kamera düzeneği ile para karşılığı ilişkiye giren kişilerin görüntülerinin çekildiği ve daha sonra bu görüntülerin tehdit ve şantaj amaçlı kullanıldığı iddia edildi.

Alınan bilgilere göre; Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar tarafından belediyeye ait Yıldız Otel’de çalıştırılmak üzere alınan bayan personel, otelde bulunan bir odaya gizli kamera düzeneği yerleştiriyor. Daha sonra bu bayan kendi arkadaşları vasıtasıyla ağına düşürdüğü kişileri otel odasına alarak ilişkiye girmeleri için aracı oluyor. İlişki sırasında kurulan gizli kamera düzeneği tüm yaşananları kaydediyor. Kaydedilen bu uygunsuz görüntüler daha sonra tehdit ve şantaj unsuru olarak kullanılıyor.

ad

Olay Gönen’de esnaflık yapan bir kişini şikayeti ile ortaya çıktı. Söz konusu kişi otelde çalışan belediye personelinin tuzağına düşerek ilişki yaşadıktan sonra, yine aynı kişiler tarafından görüntü ve resimlerle tehdide maruz kalıyor. Yapılan şantaj sonrası şantajı yapan belediye personeli ve onun şebekesine 35 milyar para veren kişi, parayı verdikten bir süre sonra yine aynı tehdit ve şantaja maruz kalıyor. Olayı adli makamlara anlatması üzerine harekete geçen ekipler, kişileri teknik takibe aldıktan sonra operasyonu gerçekleştirdi.

Söz konusu bayan belediye personeli tutuklanırken, bir çok iş adamının ve siyasetçinin aynı şekilde görüntülerinin olduğu, bu kişilerinde aynı şebeke tarafından tehdit ve şantaja maruz kaldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Postam Gazetesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha