ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

TUBA ÜNSAL VE TUĞÇE KAZAZ TWİTTER’DA BİRBİRİNE GİRDİ

TUBA ÜNSAL VE TUĞÇE KAZAZ TWİTTER’DA BİRBİRİNE GİRDİ
TUBA ÜNSAL VE TUĞÇE KAZAZ TWİTTER’DA BİRBİRİNE GİRDİ
Bu Habere Oy Verin!

Tuba Ünsal, siyasi paylaşımlarıyla sık sık tepki alan Tuğçe Kazaz için “Kendisine üzülüyorum” deyince Kazaz, “Sen o sempatizan kocanı da al şehit çocuklarına üzül.” dedi.

Son dönemde siyasi gündeme dair açıklamalarıyla dikkat çeken Tuğçe Kazaz ile oyuncu Tuba Ünsal arasında yeni bir polemik doğdu. İkili, Twitter üzerinden atışmaya başladı.

SS

 

“TUĞÇE’YE ÜZÜLMEYE BAŞLADIM”

Siyasi gündeme dair açıklamalarıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken Tuğçe Kazaz’a bir eleştiri de Tuba Ünsal’dan geldi. Ünlü oyuncu, önceki gün Twitter’a şöyle yazdı: “Tuğçe Kazaz’a artık üzülmeye başladım. İnsan gençken hata yapar ama şu an saplandığı bataklıktan çıkması zor. Kendine ait varlığın yoksa, seni var edene sıkı sıkı sarılırsın. Nefes alır gibi onunla yaşarsın, kızımıza olan bu. İnsan değişkendir, bugün inandığına yarın inanmayabilirsin ama her durduğun mertebenin fanatizmini yaşamak başka bir ruh hali.”

SS

“EV PARTİLERİNDE KAYBOLMUŞ KIZ BANA ÜZÜLMÜŞ!”

Bu tweet’e, özellikle de “bataklık” vurgusuna sinirlenen Kazaz’ın yanıtı gecikmedi. Eski manken, Ünsal’a aynı kanaldan, eşi Mirgün Cabas’ı da hedef alarak karşılık verdi: “Ev partilerinin bataklığında kaybolmuş kız bana üzülmüş! Sen o sempatizan kocanı da yanına al, yetim kalmış şehitlerimizin çocuklarına üzül.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha