ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

17 EYLÜL’E REKTÖR ATANDI

17 EYLÜL’E REKTÖR ATANDI
17 EYLÜL’E REKTÖR ATANDI
Bu Habere Oy Verin!

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Süleyman Özdemir bu gün göreve başladı.

Rektör Bugün Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne yeni atanan Prof.Dr.Süleyman Özdemir, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Kerim Özdemir’den görevi devraldı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Kerim Özdemir Bandırma Onyedi Üniversitesi Kuruluş aşamasında görevi geçici olarak sürdürmüş, Üniversiteyi bu günlere kadar getirmişti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Konuşmasında, ” Bu gün önemli bir gün, Onyedi Eylül Üniversitesinin doğuşunu hep birlikte yaşıyoruz. Bandırma önemli bir şehir, hava, kara, deniz ve demiryolu taşımacığının merkezi. Bandırma’yı önemsiyoruz. Bu bölgenin değerlendirilmesi, gelişmesi ve büyümesi için Üniversitenin çok büyük katkısı olacaktır.

O nedenle Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Bandırma’nın büyümesine ve kalkınmasına ışık tutacaktır.Rektör Özdemir Şu anda gecici olarak yürüttüğüm Rektörlük görevimde, Üniversite’yi bu günlere hazırladık, e-devlet sistemi ile kayıtlara başladık, şu anda öğrenci sayımız 9618, görevimi Bandırma Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Süleyman Özdemir’e bırakırken yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Daha sonra söz alan Bandırma Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir konuşmasında,” Rektör Kerim Özdemir’e teşekkür ederek, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak yapacak çok önemli işlerimiz var. Elimizden gelen özveriyi gösterip başarılı olacağız. Çalışmayı, paylaşmayı seven biriyim. Başta öğrencilerimiz olmak üzere herkese kapımız açık olacaktır.

Eksikliklerimizi, noksanlarımızı en kısa süre içinde giderip, belli bir dönem sonunda Üniversitemizi, seçkin Üniversiteler arasına sokmak istiyorum. Bunu başaracak güçteyiz. Aynı zamanda Bandırma şehir ekonomik ve kültürel anlamda gelişmiş bir şehir, “Umut Düzeyi Yüksek” bir ilçe o nedenle şehir olarak hep birlikte başarıyı yakalayacağımıza inancım tamdır diyerek” sözlerini tamamladı.

 

KAYNAK: Bandırma ekspres

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha