ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ALTINOLUK YAĞMURA DAYANAMADI

ALTINOLUK YAĞMURA DAYANAMADI
ALTINOLUK YAĞMURA DAYANAMADI
Bu Habere Oy Verin!

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, şiddetli yağıştan olumsuz etkilenen Altınoluk Mahallesi Kuyudere mevkiinde  yaşanan sorunları yerinde inceledi. Sorunların ortadan kaldırılması için çalışmalara başlandığını kaydetti.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka gelen kuvvetli yağış ile Altınoluk  Mahallesi  Kuyudere  mevkiinde  yaşanan  sorunları yerinde inceledi.

Altınoluk Mahallesi’nde şiddetli yağmur sonrası Kuyudere mevkiinde maddi hasar meydana geldi. Söz konusu hasar için ekipler müdahaleye başlarken çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi.

fff

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da hemen bölgeye giderek yerinde incelemelerde bulundu. Edremit Belediyesi ile BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü’nün koordineli şekilde gerekli çalışmaları tamamlayacaklarını belirten Başkan Kamil Saka, “Hepimize öncelikle geçmiş olsun diyorum. Önümüzde böyle olayların yaşanmaması için etkili olan kuvvetli yağışlara karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Etkili olan yağışlarda hasar gören noktaları yerinde inceledim ve ekiplerimize müdahale edilmesi konusunda gerekli talimatı verdim.

Altınoluk Mahallesi’nde yaşanan bu şiddetli yağışın doğurduğu hasarı gidererek olumsuzlukların önüne geçeceğimizi ve gerekli tedbirleri alacağımızı halkımızın bilmesini istiyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha