ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’Lİ BAŞKANDAN ETİYOPYA’YA YARDIM

BALIKESİR’Lİ BAŞKANDAN ETİYOPYA’YA YARDIM
BALIKESİR’Lİ BAŞKANDAN ETİYOPYA’YA YARDIM
Bu Habere Oy Verin!

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can IBS Uluslararası İşbirliği ve Yardımlaşma Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü yardım çalışmaları sonucunda, Etiyopya’nın Diredawa eyaletindeki kardeşlerine yardım eli uzattı…

Ümraniye Belediyesi, IBS Uluslararası İşbirliği ve Yardımlaşma Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü yardım çalışmaları sonucunda, Etiyopya’nın Diredawa eyaletindeki kardeşlerine yardım eli uzattı.

FF

Klasik belediyecilik faaliyetlerinin yanında, tasarlayıp uyguladığı ve yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adı sıkça anılan Ümraniye Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine kucak açmaya ve uzak ülkelerdeki kardeşlerine yardım eli uzatmaya devam ediyor. Felaketlere uğrayan, zor durumda kalan ülkelere daima yardım eden Ümraniye Belediyesi, Etiyopya (Habeşistan)’nın Diredawa eyaletinde yaşayan yetim ve yoksullara kardeş eli uzattı.

Dünyanın birçok yerinde yoksul ülkeleri ziyaret ederek, ülke halkının hangi alanda ihtiyaç sahibi olduğunu araştıran ve buna göre projeler yürüten IBS Uluslararası İşbirliği ve Yardımlaşma Derneği ve Ümraniye Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü projeyle, Etiyopya- Diredawa’nın çeşitli yerlerindeki yoksul ve yetimlere, kıyafet ve kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı.

Yapılan eğitim ve giysi yardımı organizasyonuyla, Türkiye’den uzanan kardeş eli, Etiyopyalı yoksul ve yetimlerin yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha