ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HAKEM EĞİTİMCİSİ DURMAZ SEMİNER VERDİ

HAKEM EĞİTİMCİSİ DURMAZ SEMİNER VERDİ
HAKEM EĞİTİMCİSİ DURMAZ SEMİNER VERDİ
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir futbol hakemleri ve gözlemcilerinin Eylül ayı semineri yapıldı. Balıkesir Kız meslek lisesi salonunda gerçekleşen seminerde önce il futbol hakem atama sorumlusu Nadir Dizban hakemlerden beklentilerini açıkladı.

QQWW

Ardından İl futbol gözlemci atama sorumlusu Asım Karakaya düşüncelerini açıkladı. Konuşmalardan sonra önceki dönemlerde 21 yıl hakemlik yapan Futbol federasyonu merkez hakem kurulu il eğitimcisi Aytekin Durmaz Türkiye ve Avrupa liglerindeki maçların klipleri eşliğinde aylık seminerini verdi.

Hakemlere başarılı olmaları için çok ve disiplinli çalışmaları gerektiğini dile getiren Durmaz “Artık İngilizceyi çok iyi bilmek zorundasınız. Farklılıklarını sahaya yansıtan hakem iyi hakemdir. Başarı için hedefiniz olmalı, hakemliği sevmeli ve emek vermelisiniz” dedi. Hakemin başarısında yeteneğin yanı sıra cesaretli olmasının da çok önemli rol oynadığına dikkati çeken Aytekin Durmaz” Federasyonumuz ve Merkez Hakem Kurulumuz artık genç ve yetenekli hakemlerin önünü açmak istiyor. İşte fırsat önünüzde, gösterin kendinizi” dedi.

Aytekin Durmaz,Gültekin Durmaz ın başkanlığındaki eski il futbol hakem kuruluna teşekkür ederken Ahmet Altıner in başkanlığındaki yeni kurula da başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha