ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KEMAL KILIÇ İSTİFA ETTİ

KEMAL KILIÇ İSTİFA ETTİ
KEMAL KILIÇ İSTİFA ETTİ
Bu Habere Oy Verin!

Sezon başından bu yana başarısız sonuçlar alan Bandırmaspor’un hocası Kemal Kılıç görevinden istifa etti.

Yaptığı basın toplantısında gerçek Bandırmaspor taraftarlarından özür dileyen Kemal Kılıç “ Bugün itibariyle yönetimle bir araya gelerek istifa kararı aldık. Öncelikle bu süreç de üzülen gerçek Bandırmaspor taraftarlarından özür diliyorum. Belirgin bir başarısızlık olduğu ortada, bu başarısızlığın sorumlusu da benim. Takımın kalitesine rağmen bu başarısızlık varsa tüm sorumluluğu üzerime almak zorundayım. Böylesine sorumluluklardan hayatım boyunca da kaçmadım. Yıllardan bu yana hep finaller oynamış takımda başarılı olmak isterdim. Bu süreç de yanımda duran yönetime, Kulüp ve Belediye Başkanına teşekkür ediyorum. Basın olarak sizlere de teşekkür ederim. saygılı bir ilişki içinde eleştirilerinizi oldu.”
Sosyal medyayı hiç takip etmediğini dile getiren Kemal Kılıç “ Sevdiğim insanların uyarısıyla hakkımda yazılanları okudum. İçki içtiğimi gören varsa kendimi asarım. Bir de takımda namaz kılanları oynatmadığı söyleyenler açıkça ifade edeyim ki şerefsizdir. Ben 20 yıldır içki içmiyorum ve beş vakit namaz kılıyorum. Böylesine nasıl yalan söylüyorlar anlamış değilim. Bana Allahsız, kitapsız diyenleri Allah’a havale ediyorum. Benim hocalığımı eleştirebilirsiniz ama böyle iftira etmek adamlık değildir. Daha birinci maçta istifa istemek organize bir olaydır. Yönetimin bu insanları bulup deşifre etmesi gerekiyor. “
Takımın kalitesine hala çok güvendiğini söyleyen Kemal Kılıç “ ben başaramadım ancak gelen arkadaşımın bu kaliteli takımda başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah Bandırmaspor şampiyon olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha