ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

PARTİ İÇİNDEN TEPKİLER ÇOĞALIYOR

PARTİ İÇİNDEN TEPKİLER ÇOĞALIYOR
PARTİ İÇİNDEN TEPKİLER ÇOĞALIYOR
Bu Habere Oy Verin!

Dün gece aniden Balıkesir’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün basına kapalı gerçekleşen toplantıda, Balıkesirli sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldi.

Basına sanayici ve işadamları ile buluşma olarak lanse edilen toplantı birkaç sanayici ve işadamı olması, bazı CHP ilçe başkanlarının ve yönetim kurulu üyelerinin haberinin olmaması parti içinde “neler oluyor” dedirtti.
Balıkesir CHP teşkilatında en büyük tepkiyi sevilen siyasetçi Ömür Mustafa Boyuer den geldi. Boyuer sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda birçok parti üyesinin duygularını dile getirdi.

CHP’DE BU İŞLERİ KİM ORGANİZE EDİYOR ALLAH AŞKINA?

Tamam iş adamlarına kahvaltı verin. Toplumun her kesimine dokunun. Çağırdığınız iş adamlarından (!) bazıları bu partiye ne kişisel oylarını verdiler, nede tek oy verdirdiler. 1 gram ne maddi, ne manevi faydaları olmadı. Yine bu partinin aleyhine çalışıp; oy vermeyip, verdirmeyerek, 1 gramda faydaları olmayacak. Buna rağmen davet etmenize de karşı değilim. AMA KARDEŞİM BU PARTİYE YILLARDIR MADDİ, MANEVİ HER TÜRLÜ KATKIYI VEREN VE ÜSTELİK SAPINA KADAR DA İŞ ADAMI OLAN KİŞİLERİ NİYE DAVET ETMEZSİNİZ? BAŞI KESİK TAVUK MİSALİ KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ DEĞİL. BU İŞLER İÇİN KOMİSYONLAR KURULUR, KRİTERLER ORTAYA KONUR, İSİMLER TARANIR, BİRİLERİNİN GÖNLÜNÜ ALAYIM DERKEN ASIL ADAMLAR KÜSTÜRÜLMEZ, DOĞRU VEYA YANLIŞ KONULAN KURALLAR AYNEN UYGULANIR. AKSİ; GAYRİ CİDDİ BİR TABLO ORTAYA KOYAR Kİ CİDDİYE ALINMAZSIN. BASINA KAPALIYSA, AYRICALIK YAPMAYACAK HİÇ BİR BASIN MENSUBUNU ALMAYACAKSIN, TOPLANTIYA KATILMA KRİTERİNİ TAŞIMAYAN HİÇ KİMSEYİ ORAYA SOKMAYACAKSAN, ÖNÜNE GELENİ O SALONA DA ALMAYACAKSIN.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha