ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

5 YILDIZLI OTEL İÇİN YETKİ ALINDI

5 YILDIZLI OTEL İÇİN YETKİ ALINDI
5 YILDIZLI OTEL İÇİN YETKİ ALINDI
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un seçim öncesinde sözünü verdiği bir diğer önemli projelerden biri olan alışveriş sokağı projesi için ilk adım mecliste alınan yetkiyle atıldı.

KİPA’nın yanında yer alan Büyükşehir Belediyesi’ne ait arsanın statüsü beş yıldızlı otel yeri olarak değiştirilirken, meclis bu yere otel yapılması için Başkan Uğur’a yetki verdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci birleşimi Meclis Başkanvekili Ekrem Pehlivan başkanlığında gerçekleşti.

30 gündem maddesinin görüşüldüğü Ekim ayı ikinci birleşiminde önce geçtiğimiz günlerde Ankara Tren Garı’nda gerçekleştirilen ve 95 vatandaşımızın hayatını kaybettiği terör saldırısı mecliste grubu bulunan AK Parti, CHP ve MHP grupları tarafından ortak bir bildiriyle kınandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi, Başkan Ahmet Edip Uğur’un seçim öncesinde sözünü verdiği iki proje hakkında mecliste karar aldı. KİPA’nın yanında yer alan Büyükşehir Belediyesi’ne ait arsanın statüsü beş yıldızlı otel yeri olarak değiştirilirken, meclis bu yere otel yapılması için Başkan Uğur’a yetki verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un seçim öncesinde sözünü verdiği bir diğer önemli projelerden biri olan alışveriş sokağı projesi için ilk adım mecliste alınan yetkiyle atıldı.

Şehir Hastanesi ile İzmir Yolu üzerindeki bölgeye alışveriş caddesi yapılması için meclisten yetki çıkarken, bu kararla birlikte her fırsatta AVM’lerin yerine alışveriş caddesi yapacağını dile getiren Başkan Uğur bir sözünü daha yerine getirmiş oldu. Öte yandan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 2 Nolu Kapalı Otopark Balpark’a, Adnan Menderes Mahallesi’ndeki Değirmen Kafe’nin işletmesini de mecliste alınan kararla Fırıntaş A.Ş’ye devredildi.

 

Politika.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha