ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ASIRLIK DEDE KARASABAN KULLANIYOR

ASIRLIK DEDE KARASABAN KULLANIYOR
ASIRLIK DEDE KARASABAN KULLANIYOR
Bu Habere Oy Verin!

Bigadiç İlçesi’nde yalnız yaşayan 88 yaşındaki Hüseyin Aşık, tarlasını atla sürüyor. Mahsulünü satmayan dostlarıyla paylaşan Hüseyin dede, tarlada çalışırken yalnızlığını unuttuğunu söyledi.

13 yaşından beri tarlada çalışan Hüseyin Aşık, arazisini eski usul atla sürüyor. Mahsulünü satmayan Aşık, dostlarıyla paylaşıyor. Tarlada çalışırken yalnızlığını unuttuğunu söyleyen Hüseyin Aşık, bu sayede antrenman da yaptığını ifade etti.

Çalıştığı zamanlarda kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Hüseyin Aşık, “Çalışmasam aklıma ölen eşim, genç yaşta kaybettiğim oğlum Ahmet geliyor. Annem, babam geliyor. Kendimi çok yalnız hissediyorum. O zaman iyi olmuyorum. Çalışınca antrenman yapıyorum. Benim yaşıtlarım öleli çok oldu. Ben hala bu yaşta çalışıyorum. Gördüğünüz gibi sağlıklıyım, yaşıyorum. Bahçeme karpuz, kavun, biber, patlıcan, domates, bakla, susam ekiyorum. Ayva ve Trabzon hurması elma ağaçlarım var. Sebze ve meyvelerimi satmıyorum. Eşime, dostuma, tanıdıklarıma veriyorum. Hayrım olsun. Anamın babamın hayrı olsun. Burası bana anamdan kaldı diyor” dedi

 

Haberler.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha