ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’E ÜÇÜNCÜ ÜNİVERSİTE’Mİ GELİYOR?

BALIKESİR’E ÜÇÜNCÜ ÜNİVERSİTE’Mİ GELİYOR?
BALIKESİR’E ÜÇÜNCÜ ÜNİVERSİTE’Mİ GELİYOR?
Bu Habere Oy Verin!

Bandırmaya bu öğretim yılında hizmete giren 17 Eylül Üniversitesinden sonra yakın zamanda körfez bölgesine üçüncü bir üniversitenin açılacağı açıklandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, kuruluşunda önemli katkılar sağladığı Bandırma 17 Eylül Üniversitesi’nin yeni göreve başlayan Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’i ziyaretinde, kente üçüncü üniversite müjdesi verdi.

dsgfhljkş

Rektör Prof. Dr. Özdemir ve üniversite yönetimi tarafından karşılanan Başkan Uğur, Balıkesir’e ikinci üniversiteyi kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirtti, “Yeni hedefimiz üçüncü üniversiteyi kazandırmak” dedi. n ‘Kente değer katar’ Kurulan bu yeni üniversitenin kente değer katacağını ifade eden Başkan Uğur, kentin üçüncü üniversitesini ise Körfez Bölgesi’ne düşündüklerini ve bu konuda somut girişimlerde bulunduklarını söyledi. Başkan Uğur, 17 Eylül Üniversitesi’nde yeni göreve başlayan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve ekibine başarılar diledi.

WEAGRSDHGTFD

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi’nin kurulmasında Başkan Ahmet Edip Uğur’un rolünü iyi bildiklerini ifade eden Rektör Özdemir, bölgenin gelişimi ve kalkınması için üniversite olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Ziyarette yeni üniversitenin bölgeye değer katacağını söyleyen Başkan Uğur, üniversitesi yönetimi tarafından kendisine iletilen yol güzergahını gösteren tabela talebi için de gerekli desteği vereceklerini dile getirdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha