ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’İN KANAAT ÖNDERİ!

BALIKESİR’İN  KANAAT ÖNDERİ!
BALIKESİR’İN KANAAT ÖNDERİ!
Bu Habere Oy Verin!

Başkan Nadir Karaağaç’ın öncülüğünde kurulan, bayrak ve vatan sevdalısı 50 kanaat önderini haklı mücadelelerinden dolayı Posta gazetesi yazarından tebrik geldi.

Başkan Nadir Karaağaç’ın öncülüğünde kurulan, bayrak ve vatan sevdalısı 50 kanaat önderini haklı mücadelelerinden dolayı kutladı.

Türkiye’nin en çok satan gazetesi Posta Gazetesi’nin ünlü yazarı Rauf Küçük dünkü yazısında Balıkesir’de kurulan ve ilk eylemini gerçekleştiren Teröre Karşı lanet Platformu’nu övdü. Dört değişik konuyu gündeme alan Küçük, BALIKESİR bölümünde şu ifadelere yer verdi:

“Siyasi partilerin bu ülkeden esirgediği ortak ruhu, Teröre Karşı Lanet Platformu kurarak, Balıkesir sergiledi. Başkan Nadir Karaağaç’ın öncülüğünde, Bayrak ve Vatan Sevdalısı 50 kanaat önderi, Balıkesir ve ilçelerinde birlik-beraberlik rüzgarı estiriyor. Türk, Kürt, Laz, Arnavut, Yörük, Çerkez, Boşnak, Sünni, Alevi ayrımı yapmadan, bütün canlar birleştiler. Siyasi fikirleri ayrı ayrı olan çeşitli meslek sahipleri, el ele verip Kuvayi Milliye heyecanıyla, Türk Siyasi Hayatını sevgi ve saygı dolu bir çizgiye davet ediyorlar. Balıkesir örnek olsun. Tebrik ve teşekkürler.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha