ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİRSPOR’DA KAZAN KAYNIYOR

BALIKESİRSPOR’DA KAZAN KAYNIYOR
BALIKESİRSPOR’DA KAZAN KAYNIYOR
Bu Habere Oy Verin!

  Balıkesirspor yönetiminin olağanüstü kongre kararı almasından sonra Kulüp başkanı Tuna Aktürk’ün basına yaptığı açıklamada tekrar aday olacağını açıkladı, Eski başkan Rafet Çetinel ve kulüp eski yöneticilerinden Dr. Feyyaz Çiftçi’nin de aday olması yönünde açıklama da bulunması meydan okuma olarak algılandı.

Eski kulüp Başkanı Rafet Çetinel bu meydan okumaya sosyal medyadan zehir zemberek cevap verdi. Rafet Çetinel in açıklaması şöyle:

WER
“Balıkesirspor başkanı sayın Tuna Aktürk kongre kararı alarak Feyyaz Çiftçi arkadaşıma ve şahsıma Balıkesirspor a hizmet etme imkanı ve şansı sunuyormuş ! Değerli Balıkesir liler acaba Balıkesirspor u Tuna Aktürk A.Ş falan yapıpta babasının üzerine falan mı geçirdi. Arkadaş bizleri bekliyormuş.

Bak Tuna kardeşim kulaklarını aç iyi dinle ben aday falan değilim bunu mu duymak istiyorsun.. Sen istediğin kadar insanları tahrik ederek birşeyler yapmaya çalışsanda bunu kimse yemez. Sen Öncelikle niye kongre kararı aldın onu tam bir Balıkesir kamuoyuna açıkla da Aday olacak olan arkadaşlar ne zaman ne açıklama yapacaklarını sana sormadan yaparlar emin ol bundan.şu an Balıkesirspor un borcu nekadar vadesi gelmemişler dahil.. Bence sen kongre kararını değiştir de yıl sonuna kadar devam et istersen Tuna Bey. Aman sahipsiz bırakma Balıkesirspor’u sonra kayyuma falan gider. .Ben aday değilim ama sen çok istiyorsun diye düşünebilirim belki Yoksa bunu mu duymak istiyorsun. Ben BALIKESİRSPOR’un geleceği için Feyyaz Çiftçi arkadaşımıza belediye destek verdiği için sonuna kadar destek olurum” dedi.

Bu tartışmalar içinde kongreye gidilmesi ve ortamın giderek gerginleşmesi yapılacak olan kongre de birlik ve dayanışmanın sağlanamayacağını gösteriyor. Balıkesirspor’a gönül vermiş taraftarlar önümüzdeki günlerin Balıkesirspor açısından hiçte iç açıcı olmayacağını düşünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha