ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BANDIRMA’DA UMUT SAV’DAN “KAPLUMBAĞA TERBİYECİSİNİN SIRRI”

BANDIRMA’DA UMUT SAV’DAN “KAPLUMBAĞA TERBİYECİSİNİN SIRRI”
BANDIRMA’DA UMUT SAV’DAN “KAPLUMBAĞA TERBİYECİSİNİN SIRRI”
Bu Habere Oy Verin!

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile İzgören Akademi işbirliğinde gerçekleştirilen “Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı” konulu eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, katılımcılara liderlik konusunda önemli ve pratik bilgiler aktardı.

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan eğitim seminerine Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Ticaret Odası Kadım Girişimciler Kurulu Başkanı Gizem Ozar Uz, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Bansiad Başkanı Çetin Mirap, Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban ve çok sayıda öğrenci katıldı.

t4ergdf

İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, eğitim seminerinde ünlü Ressam Osman Hamdi’nin “Kaplumbağa Terbiyecisi ”isimli tablosundaki unsurlardan hareketle dinleyicilere liderliğin türleri, çalışanlarla iletişim yöntemleri, motivasyon, ödül ve ceza uygulamaları, işyerlerindeki fiziki ortam ve insan kaynağının verimli kullanımı gibi konu başlıklarında bilgiler aktardı. Sav, yer yer dinleyicilerin de katılımıyla interaktif örnekler gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha