ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BU TABLOLARA İHTİYACIMIZ VAR!

BU TABLOLARA İHTİYACIMIZ VAR!
BU TABLOLARA İHTİYACIMIZ VAR!
Bu Habere Oy Verin!

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ve CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, önceki gün aynı anda yerel bir gazeteyi ziyaret ettiler.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde siyasetçilerin birlik ve beraberlik içinde olduğunu gösteren çalışmalar ve tablolar halk arasında en çok arzu edilen bir durum. Çünkü halk artık kavgacı, ve kutuplaştırıcı davranışlardan nefret eder hale gelmiş durumda.

İki farklı partiye mensup milletvekillerinin sürpriz karşılaşmasında sohbetin konusu bölgemizin daha da kalkınarak gelişebilmesi adına yapılması gereken hizmetler oldu. Farklı partiden olmalarına rağmen Mecliste de her zaman birlik ve dayanışma içerisinde olduklarını söyleyen milletvekilleri, her geçen gün daha da gelişen Balıkesir’in hem tarım, hem de turizm yönünden Türkiye’de örnek bir şehir olduğunu vurguladılar.

Ali Aydınlıoğlu ve Namık Havutça nın birlikte aynı karede olmaları bir çok Balıkesirli tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar bu karenin bir başlangıç olmasını diğer milletvekillerinin de aynı özveriyi göstererek hep birlikte Balıkesir için çalışmalarını bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha