ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“KENTSEL DÖNÜŞÜM” HER YÖNÜYLE TARTIŞILACAK

“KENTSEL DÖNÜŞÜM”  HER YÖNÜYLE TARTIŞILACAK
“KENTSEL DÖNÜŞÜM” HER YÖNÜYLE TARTIŞILACAK
Bu Habere Oy Verin!

Deprem riski taşıyan ve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı gibi gözüken kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak  amacıyla planlanan “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi” 22 Ekim’de Balıkesir’ de yapılacak. 

R57DTYDR

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BALIKESİR TİCARET ODASININ destek sağladığı zirveye ayrıca TÜRKİYE DEĞERLEME UZMANLARI BİRLİĞİ VE TÜBİTAK MAM gibi kurumlarda destek verdi.

Balıkesir Balkonuk Center da yapılması planlanan zirve MANAGEMENT PLUS DANIŞMANLIK VE EĞİTİM tarafından organize edilmekte.

Ana sponsorluklarını GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ, ERŞAT MÜŞAVİRLİK, TEP INVESTMENT yaptığı zirvede, STAR GAZETESİ VE 24 TV medya sponsoru oldu. Sektörel iletişim sponsoru GAYRİMENKUL TÜRKİYE, sektörel bilgi sponsoru REIDIN.com, sektörel internet sponsoru emlakdream.com ve imarpanosu.com oldular.

Balıkesir ve ilçelerindeki arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren zirveye çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

Kamudan ve özel sektörden, üniversitelerden çok değerli konuşmacıların katılacağı zirvede; Balıkesir’ de ve ilçelerinde kentsel dönüşüm süreci içerisinde yapılması gerekenler, kentsel dönüşüm de karşılaşılacak zorluklar ve nasıl aşılacağı, kentsel dönüşümün ülke ekonomisine getireceği katkılar, kentsel dönüşümün finansal ve ekonomik boyutları, arsa sahiplerine ve kat maliklerine düşen görevler olacak.
Kamuoyundan her kesimi ilgilendiren Balıkesir de ki zirve de, tüm bu sorulara yanıtlar bulunacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha