ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KONGRE’YE 10 GÜN KALDI

KONGRE’YE 10 GÜN KALDI
KONGRE’YE 10 GÜN KALDI
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesirspor’da kongre zamanı gittikçe yaklaşıyor. Kongre süreci yaklaşmasına rağmen henüz kimin aday olacağı yada kimin arkasında birlik olunacağı netleşmedi. Feyaz Çiftçi, Ahmet Eren ve Yasin Sagay isimleri öne çıkıyor.

Feyaz Çiftçi, Ahmet Eren ve Yasin Sagay isimleri öne çıkıyor. Ancak Tuna Aktürk dışında bir başka sürpriz isminde kongrede aday olabileceği, iddia edildi.Balıkesirspor zor günler geçiriyor henüz adaylar netleşmedi.. Ahmet Eren ismi gündeme geldi fakat henüz bir adım atılmadı… Feyyaz çiftçi ismi ilk kongre süresinden bu yana gündemde olmasına rağmen net bir konuşma yapmaktan çekiniyor. Yasin Sagay ise görev hakkında bir açıklama dahi yapamıyor. Tuna Aktürk ise tüm bu yaşananlara ve aday olmayacak demesine rağmen yeniden Balıkesirspor başkanı olabilir. 4 Kasım kongresi adım adım yaklaşırken adaylardan Balıkesirspor başkanlığına dair net açıklamaların gelmemesi taraftarı ve Balıkesirspor sevdalılarını kızdırıyor. Balıkesir’den çıkan ortak görüş ise kaybedilen yıllara inat artık Balıkesirspor kazansın, kim başkan olursa olsun kazanan Balıkesirspor olsun…

FEYYAZ ÇİFTÇİ

Geçmiş kongre süresinde Tuna Aktürk2ün karşısında yer alan Feyyaz Çiftçi en belirgin aday olarak öne çıksa da Edip Uğur kanadından net açıklamaların yapılamaması sonrasında Feyyyaz Çiftçi’ninde urağan pozisyonda kaldığı biliniyor. Göreve her zaman hazırım diyen Feyyaz Çifçi’nin yerine düşünüldüğü iddia edilen Yasin Sagay ismi ise gündemi bir anda değiştirdi. Kulislere sızan bilgilere göre Feyyaz Çiftçi son haftayı bekliyor.

AHMET EREN

Balıkesirspor sevdalısı olan ve kamuoyunda mütevazi yapısıyla bilinen Ahmet Eren öne çıkan bir diğer isim..Balıkesir’in tanınmış iş adamı Mercan Yarar’ın yaklaşan Balıkesirspor kongresi öncesi yaptığı çarpıcı açıklamalarda Ahmet Eren ismini atması gündemi değiştirmişti. Balıkesirspor sevdalıları ise Ahmet Eren isminin Balıkesirspor’un başına geçmesi halinde, dinamik, herkes tarafından sevilen bir durum oluşabilir. Buda Balıkesir’i bulunduğu konumdan kurtarmaya yeter. Ancak Ahmet Eren ismi de başkanlık için son sözün Edip Uğur’da olacağını iddia eder konuşmalar yapmıştı.

YASİN SAGAY

Balıkesir’in sert yapısı ile tanına Karesi Belediye başkan yardımcısı Yasin Sagay Balıkesirspor’a başkan olur mu bilinmez ama ismi ortaya atılan kişilerden oldu. Edip Uğur’un mu bizzat bu ismi ortaya atığı yoksa kamuoyunda mı gündeme geldi henüz bilinmiyor. Yasin Sagay’ın da diğer iki isim gibi başkanlığı bir kişinin dudakları arasında gibi duruyor. Sagay dışında sürpriz başka bir isim daha gündeme gelir mi şimdilik muallakta gözüküyor. Zaten yasin Sagay yönetim listesinde yer alamıyor. Bu sebeple ortaya sürpriz bir başka isimde atılabilir.

TUNA AKTÜRK

Balıkesirspor’un uzun süredir başkanlığını yürüten genç başkan kongre kararı alarak yönetmek isteyen varsa gelsin, yönetmeyecekseniz de fazla laf yapmayın tanında bir kongre kararı aldı. Bu süreçte başkan olmak isteyen yiğitler meydana çıksın şeklindeki ani kongre kararına henüz net bir isim ben başkan olmak istiyorum demediği için Tuna Aktürk yeniden başkan olabilir. İhtimal dahilindeki bu olasılıkta son hafta Edip Uğur kanadından gelecek hamleye bağlı gözüküyor.

 

balıkesiraktüel.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha