ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

NEDEN İSTANBUL?

NEDEN İSTANBUL?
NEDEN İSTANBUL?
Bu Habere Oy Verin!

Banvit’in sağlıklı nesil yetiştirmek amacıyla hazırlanan projesinin neden Balıkesir deki okullarda uygulanmadığı merak ediliyor. Balıkesir de üretim sağlayan firmanın sosyal sorumluluk projelerini bu il ve ilçelerde öncelikli olması bekleniyor. Banvit AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener,in proje hakkındaki açıklaması şöyle;

RYFJH

 

Basketbol sporunu daha da yaygınlaştırmak üzere bu alana destek vermeyi sürdüreceklerinin altını çizen Banvit AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener, “Bugün obezitenin ülkemizin yeni nesilleri için önemli bir risk taşıdığını hepimiz biliyoruz. 2008 yılında başlattığımız Akıllı Çocuk Sofrası projemizle bu konudaki farkındalığı artırabilmek, çocuklarımızı aktif bir yaşama sevk edebilmek hedefiyle yola çıktık ve bugüne kadar 1 milyonun üzerinde çocuğumuza ulaştık, onlara eğitimler verdik. Ancak NBA ile işbirliğimiz sayesinde hem fiziksel hareketi, hem de sporcu olma ruhunu ve yarışma heyecanını projemize katınca çocuklara çok daha akılda kalıcı mesajlar iletmemiz mümkün oldu”dedi.

2015 – 2016 eğitim programı kapsamındaki hedeflerini büyüttüklerini belirten Görener; “Bu yıl İstanbul’da 600 okulda, 150 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyoruz. Üstelik çocuklarla sadece eğitim sırasında değil, hazırlanan Jr. NBA – Banvit web sitesi aracılığıyla da ilişkinin sürekliliğini sağlamayı arzu ediyoruz. Bu güzel projede emeği geçen, bizlere destek veren herkese teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

EWTGR

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha