ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ÖRNEK İNSANLAR !

ÖRNEK İNSANLAR !
ÖRNEK İNSANLAR !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir CHP milletvekili Mehmet Tüm, kendisine hakaret ettiği ve nefret suçu işlediği gerekçesi ile MHP Balıkesir milletvekili adayı Atilla Turhan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.Atilla Turhan ın ifadesi Bandırma ilçe emniyet müdürlüğünce alındı.

Emniyet müdürlüğündeki ifadesinin ardından Bandırma İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Turhan, “Kimseden korkum yok, gerçekleri söyleme devam edeceğim” dedi.
Hatırlanacağı üzere CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, 7 Eylül 2015 tarihinde Hakkâri’nin Yüksekova’da meydana gelen silahlı çatışmaların ardından ’Taraflar silah bırakmalı, tek bir ölüme tahammülümüz yok. Acının rengi, kimliği yoktur” demişti.

Tüm ’ün bu açıklamalarının ardından MHP Balıkesir 7.sıra milletvekili adayı Atilla Turhan’da yaptığı açıklamasında ““Milletvekili Mehmet Tüm, ’Taraflar silah bırakmalı, tek bir ölüme tahammülümüz yok. Acının rengi, kimliği yoktur’ diyerek Türk milletini ve Bandırma halkını üzmüş, bir kez daha milletvekilliğine layık olmadığını tescillemiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri ile PKK’yı aynı kefeye koyup ‘Taraflar silah bırakmalı’ demek, gaflettir, dalalettir. TSK’ya, Mehmetçiğe silah bırak demek kimsenin haddi değildir. Bu sözleri söyleyen kişi Türk milletini, Bandırma’yı temsil edemez. Derhal Türk milletinden ve Bandırma halkından özür dileyip istifa etmelidir” demişti.

Mehmet Tüm, MHP Balıkesir Milletvekili adayı Atilla Turhan’ın yapmış olduğu bu açıklamasıyla nefret sucu işlediğini gerekçe göstererek kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha