ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’E HAYIRLI OLSUN

BALIKESİR’E HAYIRLI OLSUN
BALIKESİR’E HAYIRLI OLSUN
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir’i mecliste temsil hakkı kazanan milletvekilleri mazbatalarını aldılar. Ak parti,CHP ve MHP Balıkesir milletvekilleri adliyeye gelerek belgelerini alarak Ankara ya TBMM yolunu tuttular.IKMÖÇ

Balıkesir Ak parti milletvekilleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile birlikte Balıkesir Adliyesi’ne giderek İl Seçim Kurulu Başkanı 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kemal Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler. İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yıldırım, yoğun kalabalık nedeniyle milletvekillerinin mazbatalarını duruşma salonunda tek tek teslim ederek Meclisteki görevlerinin hayırlı olmasını diledi. Adliye çıkışında isemilletvekilleri ve parti teşkilatı günün anısına toplu fotoğraf çekildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, mazbatalarını alan Balıkesir Milletvekilleri Av. Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu ve Kasım Bostan’ı kutlayıp, Balıkesir’e ve ülkeye hayırlı hizmetlerde bulunmalarını temenni etti.

REFD

Milletvekili Tüm dün Balıkesir Adliye Sarayı’na giderek partisinin diğer milletvekilleri ile birlikte mazbatasını aldı. Tüm daha sonra CHP İl Teşkilatı’nı da ziyaret ederek, seçim boyunca gösterdikleri çalışma ve dayanışmadan dolayı teşekkürlerini iletti. Tüm yaptığı açıklamada “Milletvekillerimizle beraber mazbatamızı teslim aldık. Yurttaşlarımızın verdiği oylarla en iyi şekilde TBMM’de mücadelemize devam edeceğiz.” dedi.

CHP’li Namık Havutça ve Ahmet Akın da adliyeye gelip mazbatalarını Yılmaz’dan aldı.

Havutça, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, yeni dönemin ülkeye, millete hayırlı olmasını diledi.
Öncelikle AK Parti’nin verdiği sözlerin takipçisi olacaklarını Belirten Havutça, “Asgari ücreti bin 300 lira yapacaklar. Taşeron işçilerin kadroya alınması, emekli maaşının artması bunların takipçisi olacağız. Ayrıca beni bir kez daha Meclis’e gönderen halkıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

5HFTG

MHP Milletvekili İsmail Ok, Balıkesir Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı. Milletvekili Ok, halkın kendisine olan teveccühüne teşekkür ederek, yeni dönemin vatana, millete hayırlı olması temennisinde bulundu. Eski Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk mazbata töreninde Ok’u yalnız bırakmadı.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha