ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ÇOK SEVİLİYORDU

ÇOK SEVİLİYORDU
ÇOK SEVİLİYORDU
Bu Habere Oy Verin!

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 8 yıldır görev yapan Balıkesirli Başarılı Polis Şefi Başkomiser Nurcan Tezel’in tayini Gümüşhane’ye çıktı.

Sultangazililerin gönlünde taht kurmuş olan Başkomiser Tezel başta Trafik Büro olmak üzere Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde halka hizmet noktaları olarak bilinen Bürolar Amirliğinden sorumluydu. Gazi Mahallesinde ki patlamada polis merkezinde bulunan başarılı başkomiser olaydan yara almadan kurtulmuş ama psikolojik olarak sıkıntılar yaşamaıştı.Vatandaşların sorunları ile bire bir ilgilenen Tezel yöre halkı tarafından çok seviliyordu. Yaz döneminde tayinin ertelenmesini için dilekçe yazmış ve Sultangazi’de görevine devam etmek istemişti. Tezel’in dilekçesinde ki talep İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü tarafından kabul görmedi. Başarılı Başkomiser Tezel’in ataması Gümüşhane’ye yapıldı.

SİZİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ

Tayin haberini alan Sultangazililer Başkomiser Tezel’e Sosyal Arkadaşlık Sitesi Facebook’tan hayırlı olsun dileklerini sundu ve ilçeden ayrılmasından ötürü üzüntülerini belirtti. İlçe halkını ve sorunlarını bilen, Trafik konusunda etkin rol oynayan, erkek meslektaşlarından geri kalmadan, kar kış demeden sokaklarda koşturan Nurcan Başkomiser Sultangazililer ve Balıkesirli hemşehrileriniz sizi çok özleyecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha