ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DİKBAŞ: “BAYRAĞI GÖNDERE ÇEKMEK İÇİN…”

DİKBAŞ: “BAYRAĞI GÖNDERE ÇEKMEK İÇİN…”
DİKBAŞ: “BAYRAĞI GÖNDERE ÇEKMEK İÇİN…”
Bu Habere Oy Verin!

Başakşehir Belediyesinin başarılı Başkan yardımcısı Haluk Dikbaş ödül törenine katıldı. Türkiye’nin güreş dalında ün yapmış kişilerin katıldığı tören görkemli geçti. Başakşehir ilçesi Güreş Derneği’nin düzenlediği Güreş Başarı Ödül Töreni, M. Emin Saraç Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Başakşehir Güreş Derneği’nin düzenlediği 2015 Güreş Başarı ödül törenine Başakşehir Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili Selahattin Uyan, Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Dikbaş, Yasin Kartoğlu, son Dünya Şampiyonları Rıza Kayaalp, Selçuk Çebi, dernek yönetim kurulu üyeleri, sporcular ve aileler katıldı.

YILDIRIM: “GÜREŞ AYRI BİR SEVDA”

Güreşin ayrı bir sevda olduğunu belirten Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Fatih Mehmet Yıldırım, “Güreş eğitimi ve terbiyesi çok önemli. Başakşehir güreşe altyapısına, güreş ahlakına farklı bir renk getirmiştir. Ata sporumuza hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldırım ayrıca Başakşehir’de güreşin bu aşamaya gelmesinde büyük pay sahibi antrenör Cemal Bakır ve evlatlarına, güreşçi ailelerine ve dernek yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür etti.

KARTOĞLU: “GENÇLERİMİZİN BAŞARISINDA AİLELERİN ÖNEMİ BÜYÜK”

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Kartoğlu yaptığı konuşmada ilçede spor alanında yapılan çalışmaları anlatarak, “Spor Müdürlüğümüzü kurduk. Her mahalleye ücretsiz spor parkı yapmak için proje başlattık. Çocuklarımızı sokağın olumsuzluklarından kurtarmak istiyoruz. Yakın dönemde spor parkları ile beraber izcilik çalışmalarımız başladı. Yaz spor parkları ile ilgili çalışmalarımız var. Gençlerimizi denizle de buluşturacağız. Gençlerimizi Bilgievleri ile başlayıp, üniversiteye kadar sporla buluşturacağız. Güreşçilerimizin başarısında en büyük pay ailelerindir, onlara teşekkür etmek istiyorum. Türkiye olarak diğer ülkelere ağabeylik yapıyoruz. Sporda, ekonomide ve diğer alanlarda her zaman ülke olarak önde olmalıyız” ifadelerini kullandı”
Güreş sporuna katkıda bulunanlara teşekkür eden Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, “Başakşehir Muhtarı aynı zamanda dernek başkanımız Fatih bey güreş derneğinden bahsettiği zaman ben diğer dernekler gibi bir oluşum zannetmiştim, buradaki çalışmalarınızı gördükten sonra Güreş Derneği’nin sıradan bir dernek olmadığını fevkalade işler yaptığınıza şahit oldum. Spora zaman ayırabilmek başlı başına bir başarıdır. Çocuklarını destekleyen ailelerimizi kutluyorum” şeklide konuştu.

DİKBAŞ: “GÜREŞ BAYRAĞI GÖNDERE ÇEKMEK İÇİN YAPILMALI”

Türkiye’den bir dünya lideri çıkarttıklarını söyleyen Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, “Artık sporu boş zamanlarımızı doldurmak için değil bayrağımızı göndere çektirmek için yapmalıyız. Türkiye’nin adını dünyaya duyuran tüm gençlerimizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha