ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DÜNYA BİRİNCİSİ SEÇİLDİ

DÜNYA BİRİNCİSİ SEÇİLDİ
DÜNYA BİRİNCİSİ SEÇİLDİ
Bu Habere Oy Verin!

Düğün fotoğrafçılığı alanında harikalar yaratan fotoğraf sanatçısı Barış Varol, dünyanın en büyük fotoğraf organizasyonu olan WPPI’da ‘tek gelin’ fotoğrafı ile dünya birincisi oldu.

TERGDF

WSEGDF

İTALYANLARA FOTOĞRAF DERSİ VEREN İLK TÜRK
Balıkesirli fotoğraf sanatçısı ve düğün fotoğrafçılığı uzmanı Barış Varol, ulusal ve uluslararası arenada aldığı sayısız derece ve ödülün ardından şimdi de dünyanın en büyük fotoğrafçılık organizasyonu olan WPPI’da dünya birinciliği elde etti.

3 bin 700 eserin katıldığı yarışmada Barış Varol, ‘tek gelin fotoğrafı’ ile Gold Award alarak birinciliğe layık görüldü.
WPPI’da daha önce de dereceye girmeyi başaran Barış Varol, düğün fotoğrafçılığı alanında Türkiye’yi dünyada temsil ediyor. moncler sale hat 2 Yurt dışında çeşitli eğitim programlarına eğitmen olarak davet edilen Varol, WPPI’da aldığı birinciliğin, yılların birikimiyle gelen bir başarı olduğunu belirtiyor. Varol, Uluslar Arası fotoğraf yarışması WPPI organizasyonunda bir birincilik ve 16 ayrı ödül birden almanın mutluluğunu yaşıyorum. 2014 ve 2015 yıllarında toplam 25 ödül kazandım. Ödül alan tüm meslektaşlarımı kutluyorum” diye konuşuyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha