ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

FAİR PLAY KERVANI BALIKESİR’E GELİYOR…

FAİR PLAY KERVANI BALIKESİR’E GELİYOR…
FAİR PLAY KERVANI BALIKESİR’E GELİYOR…
Bu Habere Oy Verin!

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından üniversitelerde Fair-Play felsefesinin yerleşmesi ve yayılması ve geleceğin öğretmen ve antrenörlerini aydınlatmak için planlanan Üniversiteler Fair Play Kervanının programına Balıkesir’de alındı.

Fair Play Kervanı 3 Aralık Perşembe günü Balıkesir Üniversitesi BESYO’da programını uygulayacak.

Kervan ekibi

TMOK Kervanında Dünya Fair Play Konseyi üyesi, Avrupa Fair Play Birliği 2nci başkanı Erdoğan Arıpınar,TMOK Fair Play Komisyonu başkanı Murat Özbay ve komisyon üyeleri Haldun Domaç,Teoman Güray, Semra Demirer, Sevim Güllü ve Yrd. Doç. Dr. Bora Çavuşoğlu bulunuyor. Panele Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Ahmet Ayık ve Balıkesir’in iftiharı Maraton Dünya şampiyonu İsmail Akçay’da katılacak.İlk olarak saat:10.30 Üniversite BESYO Müdürü Zekeriya Göktaş sonra Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ziyaret edilerek Fair Play Anı şilti takdim edilecek ve BESYO’daFairPlaye emek verenlere Fair Play madalyaları takılacak.Kervan üniversiteye giderek, katılan basına bilgi verecek saat:13.00 da spor salonunda törenle Dünya Fair Play Karikatür sergisini açacak, sergide TMOK ve Fair Play stadında dergi, broşür ve kitaplar ile kervan sponsorları Hacı Bekir ve Kiğılı’nın stantları bulunacak.Saat:13.25 de Fair Play Paneli başlayacak.Panel sonunda öğretim görevlileri ve öğrencilerle toplu fotoğraf çekilecek.

Balıkesir’e Hizmet Ödülleri

TMOK Fair Play Kervanı Balıkesir’e bir jest yaparak, panelin sonunda ile ve kente karşılıksız toplumsal alanda hizmet veren 6 Balıkesir sevdalısına altın onur madalyası verecek ödül alacaklar soyadı alfabetiğine göre.(Aydın AYHAN,Mete BAŞGU,Esen BALIBEK,Reşit KIPÇAK,Yılmaz SİMAV, Sabri UĞUR) olarak tespit edildi.

 

 

kimseduymasın.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha