ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“KÖPEKLER BU KIŞ ÜŞÜMEYECEK”

“KÖPEKLER BU KIŞ ÜŞÜMEYECEK”
“KÖPEKLER BU KIŞ ÜŞÜMEYECEK”
Bu Habere Oy Verin!

Kış mevsiminin yaklaşması nedeniyle Ayvalık Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğüne barınakta kalan sokak köpekleri için yeni kulübeler alınması için talimat veren belediye başkanı Rahmi Gençer, “Bu kış barınağımızda kalan sokak köpeklerimiz üşümeyecek” dedi. 

Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliği’nde bulunan sokak hayvanları artık kışa hazır.
Ayvalık Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü olarak, hasta, yaşlı, sakat ve bakıma muhtaç sokak hayvanları için Başkan Rahmi Gencer’in de tam desteği ile çalışmalarına devam ediyor.

Sokak hayvanlarının en iyi koşullarda barınması, beslenmesi, tedavi ve kısırlaştırılmasının sağlaması amacıyla çıkılan yolda Ayvalık Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğünün planlarından birisi daha hayata geçirildi.

Ayvalık Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Bugün itibariyle gelen kulübelerimizle, olumsuz hava koşullarına karşı daha dayanıklı bir ortam hazırladığımız barınağımızda, hayvanlarımız refah içinde yaşayacaklar. Eski kulübelerimizin bir kısmını tadilattan geçirip bir kısmını da bazı sebeplerden dolayı eledik ve eksiklerimizi ‘hem tüm hava koşullarına daha dayanıklı, hem daha hijyenik ve temizlenmesi daha kolay olan, yeni çevre dostu geri dönüşümle üretilen plastik kulübelerimizle tamamladık. Şimdilik 90 adet olarak alımını yaptığımız köpek kulübelerimizi yerlerine yerleştirdik.” ifadeleri kullanıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha