ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

”MİLLETİMİZ NE YAPACAĞINI BİLİR”

”MİLLETİMİZ NE YAPACAĞINI BİLİR”
”MİLLETİMİZ NE YAPACAĞINI BİLİR”
Bu Habere Oy Verin!

1 Kasım seçimlerinin Balıkesir ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni eden Başkan Kafaoğlu seçimler sonucunda AK Parti’nin tek başına iktidar olduğunu, milletin AK Parti’yi dördüncü kez tek başına iktidar yaptığını söyledi.

Milletin güven ve istikrardan yana oyunu kullandığını ve AK Parti’nin 317 milletvekili alarak parlamentoya girdiğini belirten Kafaoğlu, AK Parti’nin 7 Haziran’da Balıkesir’de kaybettiği 1 milletvekilini kazandığını hatırlatarak, milletvekili adayları ve teşkilatlara teşekkür etti.

“TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇIK”

Yerel yönetimin yaptığı hizmetlerin meydana çıkmaya başladığını ve vatandaşların bunları da gördüğünü ifade eden Başkan Kafaoğlu “Büyükşehir Belediyesi’nin büyük projeleri start aldı, temeller atıldı, inşaatlar devam ediyor. Karesi ve Altıeylül Belediyelerinin yaptığı hizmetler de görülmeye başladı. Bunlar bir süreç istiyordu, 18 ayımızı doldurduk. 1 yıldan sonra artık yaptığımız projelerin semeresini aldık ve bu da sandığa olumlu yansıdı. Altıeylül olarak mutluyuz. Seçmenlerimiz tercihlerini AK Parti’den yana kullandı. 30 Mart’ta %45,8 ile belediyeyi kazandık, 7 Haziran’da %44,2 oy aldık ve 1 Kasım seçimlerinde %52,3 ile Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldık; tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sonuçların ülkemiz için, insanlık alemi için hayırlar getirmesini diliyorum. Tüm kamuoyu anketleri yanıldı. Bu milletin duası AK Parti ile beraberdi. Bütün İslam ülkelerindeki ve mazlum ülkelerdeki insanların duaları Türkiye’de istikrar olsun diyeydi. Arakan’dan Somali’ye kadar herkes dua etti. Kamuoyu anketleri bu duaları ölçemedi. 1 Kasım seçimlerinden yüzümüzün akıyla çıktık. Bundan sonra şımarmadan ve zafer sarhoşluğuna girmeden milletin vermiş olduğu mesajı aldık. 1 Kasım seçimleri sonrasında hizmetlere devam edeceğiz. Oy veren ve vermeyen herkese hizmet gidecektir. Türkiye’nin önü açık. İnsanlarımız arasında ne kadar karalama yapılırsa yapılsın, milletimiz sağduyu sahibidir. Milletimiz zamanı gelince ne yapacağını bilir ve karar verir. 1 Kasım seçimleri bunun en güzel örneği. H

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha