ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

NİHAYET BAŞKAN!

NİHAYET BAŞKAN!
NİHAYET BAŞKAN!
Bu Habere Oy Verin!

Sürpriz liste çıkarmı beklentileri arasında gerçekleştirilen Balıkesirspor’un olağanüstü genel kurulunda seçime tek aday olarak giren Feyyaz Çiftçi, başkanlığa seçildi.

Karesi AVM Konferans Salonu’nda yapılan kongreye Başkan adayı Feyyaz Çiftçi meşaleler arasında geldi. Kongreye 391 delegeden, 264’ü katıldı. Çoğunluk sağlandıktan sonra Genel kurulda eski yönetim oy birliği ile ibra edildi. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan eski başkan Tuna Aktürk, kulübe destek olanlara teşekkür ederken,görev süresi içinde yeterli destekleri alamadıklarından dert yandı, yeni yönetime de başarılar diledi.

TIKUYGJ

Oy birliğiyle başkanlığa seçilen Çiftçi, yaptığı konuşmada eski yönetime çalışmalarından dolayı teşekkür ettikten sonra, projeleri hakkında bilgiler verdi.

Kulübün ilk olarak biriken borçlarını ödeyerek sabit gelirli bir kurum haline getirmek istediklerini ifade eden Çiftçi, İlk etapta sportif başarı beklenilmemesi gerektiğini önceliklerinin birliği ve bütünlüğü sağlamak olacağını belirten Çiftçi “Kulüp mali açıdan sıkıntılı. Şehir moral olarak çökmüş durumda. Balıkesirspor’a bu sezon sonuna kadar TFF’den gelecek her hangi bir gelir yok. Büyük hedefler çizmek istemiyorum. Kalıcı olmalıyız. Taraftarımızı kulüple barıştırmalıyız. Bilet ve kombine fiyatları aşırı derecede düşecek. Ucuz bilet ve kombine satacağız. Üye sayımızı artırmalıyız. 50.yılı önemsiyoruz. Projelerimiz ve kampanyalarımız var. 50.yıl kupası düzenlemek istiyoruz. 50.yıl Vefa Gecesi yapmak istiyoruz. Stad reklamları konusunda çalışmalarımız var. İş adamlarını desteğe çağırıyorum. Kötü bir yerde değiliz. Hedeflerimizi doğru koymalıyız. Futbol adına mali anlamda doğru adımlar atacağız. Kulübün bir lirasını heba etmeyeceğime namusum üzerine söz veriyorum. Ama kısa zamanda sportif başarı söz vermek için erken. Biz doğru adımlar atacağız. Öncelikli hedefimiz bu sezonun restorasyon ve tamir yılı olmasıdır. Benimle beraber bu yola çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız bize bir telkinde bulunmadı. Kimle rahat çalışacaksan onu listeye yaz dedi. O’na da çok teşekkür ediyorum.şeklinde konuştu.

Yeni yönetim kurulu listesinin birlik ve bütünlüğü sağlayacak isimlerden oluştuğu görüldü. Feyyaz çiftçinin yol arkadaşı Harun Atabay’ın büyük olasılıkla Asbaşkan olması bekleniyor.Feyyaz Çiftçi, başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

O7YIKUJH

Nazmi Yarış, Mahmut Özbulut, Beytullah Özdil, Süleyman Akar, Yaşar Özmen, Harun Atabay, Remzi Boncuk, Gökhan, Bahar, Yalçın Dereli, Oğuz Atan, Şahkan Saltık, Alper Lale, Hakan Özışıkoğlu, İsmail Uzan, Murat Keloğlu, Metin Kurt, Uğur Erkan, Hikmet Küçük, Umut Kırtıl, Tekin Özcan.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha