ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

” ÖTEKİLEŞTİRİRSENİZ KARŞINIZDA DURURUM ”

” ÖTEKİLEŞTİRİRSENİZ KARŞINIZDA DURURUM ”
” ÖTEKİLEŞTİRİRSENİZ KARŞINIZDA DURURUM ”
Bu Habere Oy Verin!

Manken ve fotomodelliği bırakmasının ardından ‘Paralel yapı ve CeHaPe zihniyeti’ hakkında ‘ufuk açan’ görüşlerini bir kitapta toplayan Tuğçe Kazaz, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 49.8’le zafer kazanan AKP’ye ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a kimseyi ötekileştirmeden herkese kucak açma çağrısında bulundu.

UUYDKGLYIKUG

Kazaz, “Aksi takdirde, bugüne kadar nasıl inandıklarımı savunduysam bir vatandaş olarak aynı şiddetle ve kararlılıkla da onların karşısında da dururum” dedi.

‘Fikirlerinden dolayı ötekileştirilmeden’

Seçim sonuçlarını kişisel Facebook sayfasından paylaştığı bir yazıyla değerlendiren Kazaz, tüm hakaret ve tehditlere karşın, kendisine gelen iş tekliflerinin tamamını reddederek AKP’nin tek başına iktidarını savunduğunu vurguladı.
Tüm bu süreci ve yaşanacakları 7 Haziran seçimlerinden önce çıkan kitabında yazdığını dile getiren Kazaz, “Evet, Ak parti Yeni bir Türkiye doğurmuştur.. Dilerim ki bu yeni Türkiyede, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, partilerinden ya da fikirlerinden dolayı ötekileştirilmeden, hepsine kucak açan, bir Ak Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı görürüz” ifadelerini kullandı.

‘Aynı şiddet ve kararlılıkla karşısında dururum’

Kazaz, bunun gerçekleşmemesi halinde, bugüne kadar inandıklarını nasıl savunduysa bir vatandaş olarak aynı şiddetle ve kararlılıkla, AKP’nin ve Erdoğan’ın da karşısında duracağını ilan etti.

 

Kaynak: diken.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha