ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

PROJEYE DESTEK YAĞIYOR

PROJEYE DESTEK YAĞIYOR
PROJEYE DESTEK YAĞIYOR
Bu Habere Oy Verin!

Yüksek Seçim Kurulu Başkanımız değerli hemşehrimiz Sadi Güven İlçemizde başlatılan “Ailenle Kucaklaş Zararlı Maddelerden Uzaklaş” projesine destek verdi.

Dursunbey Belediyesinin proje ortağı ve Proje eş finansmanı olduğu Atatürk Ortaokulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesi işbirliği ile hazırlanan “Ailenle Kucaklaş, Zararlı Maddelerden Uzaklaş!” Projesi’ne İlkay Gündoğan’ın ardından Yüksek Seçim Kurulu Başkanımız Sadi Güven’de destek verdi.

1 Kasım seçimleri sebebi ile yoğun bir mesai içinde olan YSK Başkanı Sadi Güven, İlçemizde başlatılan proje için özel olarak hazırlanan formasını giydi. Son zamanlarda gündemden düşmeyen ve 10-18 yaş arası gençlerimiz için büyük bir tehlike arz eden madde bağımlılığı konusunda toplumda farkındalık oluşturulması amaçlanan proje, gençlerin zararlı maddelerden uzak durması adına önleyici nitelikteki etkinlikleri kapsıyor.

Projeye destek olduğunu belirten YSK Başkanımız Sadi Güven gençlerin bu proje kapsamında oluşturulan etkinlik alanlarını mutlaka ziyaret etmelerini de istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha